ISBN

ISBN

9788381172394: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dziewczyna-na-miesiac-pazdziernik-lisopad-grudzien-carlan-audrey-180192u

Cena:


Benjamin Franklin

Autor: Walter Isaacson

Wciągająca biografia jednego z najwybitniejszych polityków i najbardziej wszechstronnych myślicieli w historii

Benjamin Franklin był nie tylko jednym z ojców założycieli Stanów Zjednoczonych. lecz również prawdziwym człowiekiem renesansu. który pod wieloma względami wyprzedził swój czas. Był genialnym naukowcem. wynalazcą. przedsiębiorcą. dyplomatą. pisarzem. strategiem i jednym z najwybitniejszych myślicieli politycznych w historii.

Osobowość tego skutecznego polityka i ciekawego świata twórcy inspiruje dzisiaj tak samo. jak dwa wieki temu. Jego historia uczy. jak prowadzić życie praktyczne. a jednocześnie uduchowione. jak osiągnąć osobisty sukces i służyć społeczeństwu.

Walter Isaacson. autor bestsellerowych biografii Leonarda da Vinci i Steve’a Jobsa. kreśli fascynujący portret Benjamina Franklina – myśliciela i polityka. który stworzył podwaliny tożsamości narodowej Amerykanów i został wzorem dla przyszłych pokoleń.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


https://woblink.com/product-publication/download/205651/epub

1:

:

Cena:


Burzliwe czasy

Autor: Mario Vargas Llosa

Dyskretny urok kłamstwa

Gwatemala. lata 50. Sam Zemmuray. baron owocowy. zatrudnia w swojej firmie kontrowersyjnego Edwarda Bernaysa – specjalistę PR. Nie ma pojęcia. że ten ruch doprowadzi do jednej z największych akcji CIA w Ameryce Łacińskiej. a główną rolę odegra w niej Martita Borrero Parra. uwodzicielska i zmysłowa Miss Gwatemali. Czy namiętność i spryt pozwolą osiągnąć wszystko?

Brawurowa historia kłamstwa tak dobrego. że stało się prawdą. Burzliwe czasy. mistrzowskie niczym Święto Kozła. odsłaniają kulisy rozgrywki. która do dziś rezonuje w światowej polityce i stanowi materiał na genialny serial.

A wszystko to wydarzyło się naprawdę.

Mario Vargas Llosa (ur. w 1936 roku w Peru) – laureat literackiej Nagrody Nobla w 2010 roku. jeden z naj

22.5: https://woblink.com/ebook/netflix-to-sie-nigdy-nie-uda-marc-randolph-187796u

Cena:mama lama ksiazka, fizyka gimnazjum zadania pdf, małżeńska pułapka pdf, homer odyseja, psychologia szefa pdf, folwarska edyta, diabelski hrabia, bogaty albo biedny po prostu różni mentalnie audiobook, jakub przytarski, stanislaw baranczak wiersze, dziady cz.3, dr bartosiak, neuroanatomia czynnościowa i kliniczna pdf…