Obsesja

Obsesja

Autor: Nora Roberts

Naomi Carson to młoda kobieta po traumatycznych przejściach. której dzieciństwo rozstało rozdarte przez szokującą zbrodnię. Mogło ją to zniszczyć. ale Naomi znalazła w sobie siłę. by przetrwać. i poświęciła się swej pasji – fotografii. dzięki której mogła jeździć po całym świecie i robić zdjęcia.

Teraz jednak postanowiła wreszcie zapuścić korzenie. Piękny stary dom na skarpie wymagał remontu. ale Naomi poznała w miasteczku nowych przyjaciół. którzy zgodzili się jej pomóc. między innymi Xandera Keatona – przystojnego. irytującego mężczyznę. zdeterminowanego. by zdobyć jej serce.

Gdy jednak Naomi zaczyna planować przyszłość. dogania ją przeszłość. Ktoś w miasteczku zna jej przerażającą tajemnicę – i nie pozwoli jej o tym zapomnieć. Naomi musi odkryć tożsamość swego prześ

:

Cena:


Ciecz

Autor: Mark Miodownik

Co sprawia. że jedne ciecze zastygają. a inne nie? Jak to możliwe. że niektóre owady umieją chodzić po wodzie? Czy smak wina jest skorelowany z jego barwą? Jak tworzą się zwykłe fale. a jak tsunami? Kiedy wynaleziono pierwszy klej? Mark Miodownik. materiałoznawca i niezrównany popularyzator nauki. zabiera nas w podróż po świecie cudownych substancji. Wsiada do samolotu i opowiada o wszystkich cieczach biorących udział w locie z Londynu do San Francisco. od paliwa napędzającego maszynę. poprzez alkohol serwowany na pokładzie. ciekłokrystaliczne ekrany. na których wyświetla się filmy. wodę w oceanie i tę. która przybrała postać chmur za oknem. aż po płyny ustrojowe. środki do dezynfekcji i tusz w długopisie. Opowieść o fascynującym świecie ciekłych substancji jest zarazem podróżą w czasie – Miodownik pisze i o tym. jak ludzkość odkrywała zbawienne lub destrukcyjne właściwości cieczy i jak tworzyła nowe. Książka nie tylko dla tych. którzy uwielbiali bawić się zestawem „Mały Chemik”.

Wydawnictwo: Karakter

Cena: 32książki online za darmo, artur nowak duchowni o duchownych, umrzeć by stać się sobą pdf, joanna staniszkis jadwiga staniszkis, społeczeństwo lokalne, symetria kiełbasy, komunikacja interpersonalna książka pdf, orliński lem, medaliony zofia nałkowska pdf, marcin wicha, zarządzanie zasobami ludzkimi książka pdf, księga wszystkich dusz deborah harkness, dzieje grzechu pdf, opowiadania z doliny muminków, inny swiat pdf, książka pdf, obserwator link…