Droga wiedzie przez sen.

Droga wiedzie przez sen.

Autor: Karina Bonowicz

Według legendy wiele stuleci temu czwórka przyjaciół została wygnana z rodzinnej wioski. gdyż ludzie lękali się ich czarów. Rozeszli się w cztery strony świata. ale zadziwiającym zbiegiem okoliczności i tak wszyscy dotarli w to samo miejsce – do czarciego kamienia. Tam wywołali diabła i dobili z nim targu… Ich potomkowie przez wieki odczuwali skutki tego paktu i bezskutecznie próbowali się z niego wywikłać. Czy przedstawicielom kolejnego pokolenia uda się wreszcie wrócić do normalności? Jakie przeszkody będą musieli wcześniej pokonać? Z jakimi przeciwnikami się zmierzyć? Jakich sojuszników pozyskać? Małe miasteczko na odludziu stanie się sceną niezwykłych wydarzeń.

Klątwa nie zostaje zdjęta. rytuał się nie udaje. Okazuje się. że podczas jego odprawiania mi

Wydawnictwo: Wydawnictwo Próby

Cena: 32


ISBN

9788375156034: Wydawnictwo

Format

44.99: https://woblink.com/ebook/twoj-dobry-rok-agnieszka-maciag-138576u

Cena:


Północna Droga. (#2). Ja jestem Halderd

Autor: Elżbieta Cherezińska

Wielowątkowa i arcyciekawa opowieść o życiu wikingów na przełomie pierwszego tysiąclecia. Uległem fascynacji historią Halderd. doceniając urodę narracji i zdolności Autorki w rekonstrukcji ducha tamtych czasów. Szczególna wartość książki Elżbiety Cherezińskiej polega na tym. że uczyniła ona bohaterami nie bezwzględnych wojowników. miesiącami przebywających na łupieżczych wyprawach z dala od domów. lecz dzielne i dumne kobiety. Ja jestem Halderd to tryumf kobiecego pierwiastka. który wbrew stereotypom niesie w sobie prawdziwą siłę. a historia to jedynie kostium. pod którym kryje się na wskroś współczesna opowieść.

Andrzej Rostocki. autor listy bestsellerów ‚Rzeczpospolitej’ i ‚Notesu Wydawniczego’

Gdy Elżbieta Cherezińs

26.9: https://woblink.com/ebook/wiem-co-jem-psychologia-nadmiernego-jedzenia-i-odchudzania-sie-nina-oginska-bulik-29684u

Cena:


Arsène Lupin Versus Herlock Sholmes

Autor: Maurice Leblanc

Leblanc’s creation. gentleman thief Arsene Lupin. is everything you would expect from a French aristocrat – witty. charming. brilliant. sly… and possibly the greatest thief in the world. „Arsene Lupin versus Herlock Sholmes” (Translator: George Morehead) is a collection of adventures which feature a match of wits between Lupin and Herlock Sholmes. a transparent reference to Sherlock Holmes. the hero of Conan Doyle’s detective stories. The novel consists of two closely linked novellas. in each of which the renowned English detective Herlock Sholmes is commissioned to come to Paris. accompanied as ever by amanuensis Dr. Wilson. to solve a crime that’s assumed to have at its heart the legendary figure of master criminal Arsene Lupin. For his part. Lupin relishes the challenge of crossing mental swords with the only man on earth intelligent and resourceful enough to be a worthy rival.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Wybór M.

Autor: Natalia Nowak-Lewandowska

Pozostała tylko jedna myśl. męcząca i drażniąca coraz mocniej i mocniej. Czuła nienaturalny spokój. w którym rozmyły się wcześniejsze przerażenie. wściekłość i ból. Wiedziała. że to jedyne wyjście. aby trwał wiecznie…

Michalina. wracając wieczorem z pracy. zostaje napadnięta i brutalnie zgwałcona. Lekarzom udaje się ją uratować. lecz o ile jej zdrowie fizyczne wraca do normy. to psychicznie jest w rozsypce. Funkcjonuje tylko dzięki lekom oraz mężowi – Igorowi. który staje przed ciężką próbą. Początkowo. ogarnięty wściekłością. chce na własną rękę znaleźć sprawców i wymierzyć im sprawiedliwość… Co sprawia. że w pewnym momencie Igor odsuwa się od żony. zaczyna się nią brzydzić. a nawet jej nienawidzić?

Śmiało mogę powiedzieć. że „Wybór M.” jest jedną z lepszych powieści. jakie przeczytałam w tym roku. Emocje wzbierają z każdym akapitem. by na sam koniec wybuchnąć ze zwielokrotnioną siłą. Autorka odkrywa przed czytelnikiem złożony świat. w którym słowa „upodlenie”. „wsparcie” czy „nienawiść” nabierają nowego. realnego znaczenia. Książka z pewnością nie należy do lekkich lektur. jednak dzięki temu pozostanie na długo w mojej pamięci.

Anna Szafrańska. pisarka

Wstrząsająca historia o tym. jak jeden moment zmienia nie tylko czyjeś życie. ale i wpływa dramatycznie na losy wszystkich dookoła. Powieść dla ludzi o mocnych nerwach.

Natasza Socha. pisarka

Wydawnictwo: Replika

Cena: 28.9wzgórze psów mobi chomikuj, sapiens od zwierząt do bogów mobi, mieszany system wyborczy, zza światów, chyłka rewizja pdf, wenus i mars kępa, wielki mistrz trudi canavan, dziewczyny seksi, mniejszości narodowe ii rp, lary 7, marek gągolewski, amerykańska sielanka philip roth, tylko jedno klamstwo, endokrynologia ginekologiczna, moderator psychologia…