Nie wpadaj w złość

Nie wpadaj w złość

Autor: David J. Lieberman

Nigdy więcej gniewu i zerwanych relacji!

„Weź głęboki oddech i policz do dziesięciu. Medytuj. Wizualizuj sobie spokojne. ciche miejsce”. Każdy z nas z pewnością słyszał takie rady. Jednak w zapalnych sytuacjach bardzo trudno się do nich stosować. David J. Lieberman przyjmuje holistyczne spojrzenie na podłoże gniewu oraz przedstawia proste techniki behawioralne. które sprawdzą się w każdych okolicznościach. Pomogą one zapobiegać wybuchom negatywnych emocji oraz poprawić relacje osobiste i zawodowe.

Nie wpadaj w złość to nie tylko prosty i skuteczny instruktaż zarządzania gniewem. ale też praktyczne wskazówki. jak postępować z ludźmi.- „Library Journal”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 32.9


31.9

https://woblink.com/ebook/iskra-broadway-alice-145353u: https://woblink.com/product-publication/download/145353/epub

:

Cena:


ISBN

9788380170049: Wydawnictwo

Format

25.2: https://woblink.com/ebook/modernizacja-administracji-grzegorz-rydlewski-146956u

Cena:mankell książki, błękitna pustynia, rynek nieruchomości książka pdf, ćwiczenia oddechowe pdf, evangelium vitae pdf, logistyczna obsługa klienta pdf, zrozumiec programowanie, upadek zachodniej cywilizacji, siwek grzyb, kodeks pracy 2019 pdf do pobrania, claudi zobaczyc chce ulub, ćwiczenia leksykalne, wiesław kępiński, najszczęśliwsza max czornyj, podstawy toksykologii, królewsko obdarowany pdf, feynman wykłady z fizyki, podstawy budowy silników, w poszukiwaniu prawdy, dennett świadomość, melodia miłości, dostojewski idiota…