Obietnica dla zmarłej

Obietnica dla zmarłej

Autor: Victoria Jenkins

Ciemną nocą dwoje młodych ludzi. Matthew i Stacey. wraca górską drogą do domu. Ich samochód odmawia posłuszeństwa i Matthew idzie poszukać pomocy.
Następnego ranka w aucie zostaje znaleziona zamordowana Stacey. a Matthew – zniknął…
Wezwani na miejsce zbrodni śledcza Alex King i jej zespół odkrywają wkrótce przerażający związek z zaginięciem innego młodego człowieka i znalezieniem zwłok sprzed 30 lat. Alex wie. że zaginieni i martwi mają jej coś do opowiedzenia. Ale czy zdąży to usłyszeć w porę. by wykryć zabójcę. zanim on znów zaatakuje?

Wydawnictwo: Amber

Cena: 32.8


Atlas bitew do historii wojskowości starożytnej

Autor: Johannes Kromayer

Spośród klasycznych. niemieckich dzieł z obszaru historii wojskowości atlas bitew starożytnych Johannesa Kromayera. stworzony we współpracy z Georgem Veithem jest publikacją wyjątkową. Kolejne tomy. będące zarówno syntezą na temat wojskowości antycznej. poczynając od wojen perskich. a kończąc na schyłku Republiki Rzymskiej. jak i graficzną jej ilustracją połączoną z dociekaniami terenowymi oraz przedstawieniem różnych hipotez oraz kontrowersji na temat poszczególnych kampanii i batalii zapewne nieprędko doczekają się opracowania. które by je zastąpiło. Mimo upływu niemal stulecia. wydawcy zdecydowali się przekazać czytelnikom tę pozycję w języku polskim.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Napoleon V

Cena: 69.99


Miro. Oficjalna biografia Miroslava Klose

Autor: Ronald Reng

Pierwsza oficjalna biografia Miroslava Klose!

Miroslav Klose był jedynym w swoim rodzaju napastnikiem i bezinteresownym piłkarzem zespołowym. Kogoś takiego jak on w zawodowej piłce nożnej już nie uświadczymy: mając dwadzieścia lat. grał w lidze okręgowej. by później zostać mistrzem świata i najskuteczniejszym strzelcem w historii reprezentacji Niemiec.

We współpracy z Miroslavem Klose. Ronald Reng opowiada o człowieku. którego każdy znał z telewizji. ale tak naprawdę nie zna go nikt. W wieku ośmiu lat trafił z Polski do Niemiec. wyuczył się zawodu cieśli i został gwiazdą światowej piłki. Jako specjalista od techniki i gry głową. występował w topowych europejskich klubach. Miro w porywającym i poruszającym stylu przybliża nam dawno miniony już czas w piłce nożnej: czas ulicznego piłkarza. który zaczynając w skromnych warunkach. wspiął się na sam szczyt.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 36


1941. Rok. w którym Niemcy przegrały wojnę

Autor: Andrew Nagorski

Nie Stalingrad. nie Łuk Kurski. ale Moskwa była gwoździem do trumny Trzeciej Rzeszy!

Na początku 1941 roku wojska niemieckie okupowały już niemal całą Europę. Wielka Brytania dzięki swemu położeniu wciąż stawiała opór. ale bombowce Luftwaffe atakowały jej miasta. a U-Booty statki. Stalin dotrzymywał warunków paktu Ribbentrop-Mołotow. Roosevelt zaś nie angażował bezpośrednio USA w wojnę. Hitler był przekonany. że lada dzień zwycięży.

A jednak pod koniec 1941 roku wszystko się zmieniło. Hitler podjął kilka ryzykownych decyzji. przede wszystkim napadł na ZSRR i pochopnie wypowiedział wojnę Stanom Zjednoczonym. Gdy Wielka Brytania zyskała potężnych sojuszników. los Niemiec został przypieczętowany – czekała je nieuchronna porażka.

Nagorski błyskotliwie ukazuje działania głównych postaci tego przełomowego roku. podkreślając. że właśnie wtedy rozpoczął się Holocaust i że rok ten był zapowiedzią powojennego podziału Europy skutkującego wybuchem zimnej wojny. Rok 1941 na zawsze zdefiniował nasz świat.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 49.9


Szerlok Holmes i jego przygody. Zabójstwo w Abbey Grange

Autor: Arthur Conan Doyle

Właściciel posiadłości Abbey Grange sir Edward Brackenstall ginie od uderzenia pogrzebaczem w głowę. Ciało znaleziono na podłodze w jadalni. Jego żona zeznaje. że nocą na dwór napadło trzech rabusiów. którzy ogłuszyli ją. zakneblowali i przywiązali do fotela. Prawdziwość słów potwierdzać zdaje się świeży krwiak na jej głowie. jednak Holmes. jak zwykle przywiązując wagę do szczegółów. odkrywa ślady dawniejszych okaleczeń.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 3.9


Star Carrier. Tom 8. Światłość

Autor: Ian Douglas

Nie ma już czasu…

 

Zawsze jest czas…

 

Trevor Gray stracił dowodzenie nad lotniskowcem kosmicznym „Ameryka” i nie wie. co ze sobą począć. Wiedział. że zastosowanie się do rad super-AI zwanej Konstantinem może mieć poważne konsekwencje. Nie myślał jednak. że zostanie przez to wyłączony z walki.

 

Ziemię czeka bowiem starcie ze złowieszczą obcą istotą. tak zaawansowaną technologicznie. że ludzkość ma niewielkie szanse na przetrwanie. Gray sprzeciwił się rozkazom właśnie po to. by ją zatrzymać. A teraz jest uziemiony.

 

Właśnie o to chodziło Konstantinowi.

 

Super-AI ma bowiem plan: skontaktować Graya z Paneuropejczykami i wysłać go do dalekiej gwiazdy Deneb. Tam zadaniem Trevora będzie nawiązanie kontaktu z taj

:

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/175985/epub

1:

:

Cena:


Miesięcznik ZNAK nr 776

Autor: autor zbiorowy

W obliczu postępującej katastrofy klimatycznej oraz rosnącej liczby ludności temat jedzenia wydaje się jednym z najważniejszych wyzwań współczesności. Z jednej strony marnujemy 1/3 światowej produkcji żywności. a z drugiej – co trzeci człowiek na Ziemi cierpi z powodu głodu bądź niedożywienia. W związku z tym kwestia tego. co pojawia się na naszych talerzach. nie może pozostawać sprawą indywidualnego wyboru. lecz. siłą rzeczy. stanowi część ogromnej sieci produkcji i dystrybucji żywności. która wymaga znacznych korekt.

Jak będzie wyglądało jedzenie przyszłości? Które gatunki znikną z powierzchni Ziemi? Jak zmienią się nasze nawyki i praktyki żywieniowe? W jaki sposób możemy uzdrowić obecny system? Czy nowe technologie pomogą nam ochronić planetę?

Wydawnictwo: https://woblink.com/ebook/droga-przez-gorzkie-lzy-weronika-ceynowa-177307u

Cena:danielle steel pdf za darmo, francuskie dzieci jedzą wszystko, andrzej paradowski, sw dymfna, alicja w krainie czarów pdf, biochemia harpera wydanie 6, pdf ksiazki, frazeologiczny słownik, chłopiec w pasiastej piżamie książka pdf, quo vadis opracowanie, dziecko z mgły, mozg psychopaty, woblink.pl, bastion książka, etyka w administracji publicznej pdf, normy laboratoryjne pdf, rafał bakalarczyk…