Odwet

Odwet

Autor: Monika Kortez

Mogłoby się wydawać. że Morgan ma wszystko. czego współczesna kobieta potrzebuje do szczęścia – kochającego męża. udane dzieci. ambitną pracę na kierowniczym stanowisku… W dniu. w którym w niewyjaśnionych okolicznościach znika jej mąż. cały ten idealny świat zaczyna chwiać się niczym domek z kart. Na jaw wychodzą skrywane sekrety rodzinne. a ratunek przychodzi ze strony osoby. której Morgan planowała już nigdy w życiu nie spotkać… Czy powinna przyjąć pomocną dłoń? Czy będzie potrafiła wybaczyć ludziom. którzy ją zawiedli? Kto na tym zyska. a kto straci najwięcej?

Miała wrażenie. że brakuje kilku godzin w ciągu doby. Przygotowania do targów trwały już parę miesięcy. ale każdy dzień dostarczał kolejnych niespodzianek. W przypadku niektórych projektów zabrakło ma

25: https://woblink.com/ebook/czubek-bozena-kraczkowska-145642u

Cena:


Szmata

Autor: Tomasz Łapiński

Gdy piłka nożna staje się przekleństwem

 

Nic nie jest oczywiste. gdy piłkarska fikcja miesza się z polską rzeczywistością…

 

Czy wiesz. jak to jest. gdy próbujesz prowadzić proste. szczęśliwe życie. a cały świat stara ci się to za wszelką cenę uniemożliwić? Roman Dzwonecki. zawodnik występującego w Superlidze Centrum. zmaga się z tym problemem od wielu lat. Bo w piłkarskiej szatni. w której co drugi zawodnik jest zamieszany w korupcję. trener nie ma żadnej kontroli nad piłkarzami. a hazard. alkohol i seks bez zobowiązań są na porządku dziennym. trudno pozostać normalnym.

 

Jak zareagujesz. kiedy twoje życie nagle zmieni kierunek o sto osiemdziesiąt stopni? Zamierzasz się poddać czy będziesz walczyć do samego końca? A może zrobisz z siebie szm

35.99: https://woblink.com/ebook/kot-pilnujacy-myszy-jozef-tischner-146777u

Cena:


ISBN

9788395203855: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/piekna-mloda-zona-alicja-oczko-ewa-pawlowska-wieringa-tommy-145248u

Cena:


Zostań ze mną

Autor: Ayọ̀bámi Adébáyọ̀

Yejide pragnie dziecka. Od jej ślubu z Akinem minęły już cztery lata. Yejide próbowała wszystkiego. Odwiedzała lekarzy. znachorów i kapłanów. modliła się. odbywała posty i pielgrzymki. Przeżyła niejedno upokorzenie i niejedną chwilę złudnej nadziei. Ale wciąż liczy na cud. Ale krewni jej męża już w ten cud nie wierzą i naciskają. by Akin wziął sobie drugą żonę.

Zostań ze mną to rozgrywająca się na tle burzliwych lat 80. w Nigerii barwna i niezwykle poruszająca historia o kruchości uczuć. rozpadzie rodziny. żałobie i potędze macierzyństwa. I o desperackich próbach. jakie ludzie podejmują. by ocalić siebie i tych. których kochają. przed złamaniem serca.

To imponujący debiut. Opowiedziana zwodniczo prostym językiem historia małżeńskiego kryzysu w głęboko patriarcha

31.9: https://woblink.com/ebook/pochowani-w-niebie-kaja-gucio-peter-zuckerman-amanda-padoan-146835u

Cena: Amanda Padoan


Joy

Autor: Hermia Stone

Joy jest przeciętną dziewczyną. Ma zwyczajną pracę. kilku w miarę normalnych znajomych i nie wyróżnia się niczym poza tym. że mieszka z mężczyzną idealnym. który zawsze spełnia jej marzenia. Prawdopodobnie dlatego. że jest wymyślony… No. może nie do końca. Oryginał istnieje. To wokalista znanego zespołu Sundance. otoczony tłumem fanek. zarabiający miliony i odnoszący sukcesy playboy.

W życiu jednak różnie bywa. Być może ta dwójka zetknie się w świecie jak najbardziej rzeczywistym.

Joy. będąc w trudnej sytuacji życiowej. zatrudnia się u managera Sundance. Prawdziwe kłopoty zaczną się. gdy spotyka swojego idealnego faceta i pozna go bliżej. Dowie się wiele nie tylko o swoich uczuciach ale też o prawach rządzących rynkiem muzycznym i o panujących w nim stosunkach

9.9: https://woblink.com/ebook/ulga-na-zle-dlugi-w-pytaniach-i-odpowiedziach-marcin-jasinski-146326u

Cena:


Tysiąc idealnych nut

Autor: Drews C.G.

Beck nienawidzi swojego życia. swojej brutalnej matki. swojego domu. Nade wszystko jednak nienawidzi gry na fortepianie. do której zmusza go matka godzina po godzinie. dzień po dniu. On nigdy nie zagra tak idealnie jak ona. Ale Beck jest zbyt przestraszony. aby jej się przeciwstawić i ujawnić swoją prawdziwą pasję. którą jest komponowanie muzyki. Najmniejsza sugestia buntu z jego strony kończy się przemocą.

Kiedy Beck spotyka August. dziewczynę pełną życia. radości i energii. zaczyna budzić się w nim miłość i przebłyskuje w nim myśl o ucieczce przed bolesną egzystencją. Czy odważy się sięgnąć po wolność?

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 20.9


Pranajama – uzdrawiająca moc oddechu. Odpręż ciało. oczyść umysł i pozbądź się bólu

Autor: Skuban Ralph

Natłok obowiązków. stres. przemęczenie i brak energii dają Ci się we znaki? Chciałbyś zwolnić tempo i wziąć głęboki oddech? Teraz jest to możliwe dzięki pranajamie. Autor. ekspert z dziedziny jogi. podaje skuteczne techniki ćwiczeń oddechowych na poprawę zdrowia i samopoczucia. Stosując je przejmiesz kontrolę nad umysłem. pozbędziesz się negatywnych myśli i osiągniesz wewnętrzny spokój. Pobudzisz układ nerwowy. uaktywnisz samuouzdrawiające moce organizmu i pozbędziesz się dolegliwości. Z pomocą zawartych w publikacji ćwiczeń odprężysz ciało. uwolnisz się od stresu i bólu. Poczujesz przypływ nowej życiowej energii i będziesz gotowy do działania. Pranajama – zdrowe oddychanie.

Wydawnictwo: Studi

Cena:


Moje szkolne życie

Autor: Sophie Dieuaide

Gdy chodzi się do szkoły. czasami drobiazg wystarczy. by wszystko się skomplikowało: niezbyt modne ubrania. trochę za dużo nieśmiałości. Mam na imię Julia. mam 14 lat i jestem specjalistką od cudzych kłopotów! Razem z moją najlepszą przyjaciółką. Sabine. stworzyłyśmy małą agencję doradczą. Rozwiążemy każdy problem. z którym borykają się nasi koledzy ze szkoły: miłosny. rodzinny czy wizerunkowy. Za rozsądną cenę! O ile nie przeszkodzą nam w tym okoliczności…

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 31.9planktonowy skorupiak, franciszek karpiński do justyny, mosze arens, dylemat wagonika pdf, kristina ohlsson, e-booki za darmo, kognitywno-komunikacyjna teoria przekładu pdf, h.p. lovecraft książki, fibak chirurgia, leczenie burakiem, psychopatologia życia codziennego. o zapominaniu, jenny rogneby, artur przybysławski, przedwiośnie żywych trupów, tyrion lannister ksiazka, ebook historia, zaprząc, sekielski susza tom 3, cztery proste masaże pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin