Jak sobie odpuścić.

Jak sobie odpuścić.

Autor: James Breakwell

Powszechnie mówi się. że im więcej wkładu i wysiłku włożonego w wychowanie dziecka. tym większa szansa. że wyrośnie ono na człowieka sukcesu. James Breakwell udowadnia. że to ściema!

Większość dzieciaków będzie fajnymi. normalnymi ludźmi. zupełnie tak jak my. Ten efekt można osiągnąć bez wypruwania sobie żył.

Książka dla każdej supermatki i superojca. o tym jak pozwolić dzieciom na samodzielność i nie martwić się tak o ich przyszłość. mieć przy tym dla siebie więcej czasu. słowem – jak sobie odpuścić.

Po tej książce skończycie ze słuchaniem „dobrych rad” innych rodziców. teściów czy „ekspertów”. o które nigdy nikogo nie prosiliście.

Skończ z wożeniem dzieci na kolejne zajęcia dodat

29.99: https://woblink.com/ebook/indygo-michal-chmielewski-148336u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/151874/epub

1:

:

Cena:


Poczet książąt gdańskich. Dynastia Sobiesławiców w XII-XIII wieku

Autor: Śliwiński Błażej

W XII i XIII wieku Gdańskiem i Pomorzem rządzili książęta z dynastii Sobiesławiców.

Ale kto właściwie należał do tej książęcej dynastii i czym zasłużyła się ona dla miasta i regionu?

Profesor Błażej Śliwiński. znany mediewista. przygotował monografię tej niezwykłej gdańskiej dynastii. podkreślając ich zasługi dla Polski. Sobiesławice włączyli się w nurt zjednoczenia państwa polskiego za czasów Przemysła II. walczyli w pierwszej wojnie z Zakonem Krzyżackim. Na gruncie lokalnym wsławili się fundacjami klasztorów w Oliwie. Żukowie i Pelplinie oraz lokacją miast Gdańska i Tczewa.

Śliwiński w przystępny dla czytelnika sposób przedstawił sylwetki 27 książąt i księżniczek. w tym Świętopełka. dzięki

: Szara Godzina

Cena: 29.9


ISBN

9788366140974: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/moja-os

Cena:


ISBN

9788381192774: Wydawnictwo

Format

22.9: https://woblink.com/ebook/wyprawa-gniewomira-piotr-skupnik-148977u

Cena:zew natury książka, the case of charles dexter ward, najlepsze ksiazki wojenne, cena zdrady / frank phoenix, pozytywne aspekty globalizacji, dziecko noego plan wydarzeń, socjologia historyczna, sztuka uwodzenia, krystyna kłosińska, roślinny lunchbox, obraz polski, druga twarz nanami, jacek karnowski justyna karnowska, z szynką raz!, metodologia badań w pielęgniarstwie, pracodawca ang, walka klasowa…