Święte patrzenie. Kontemplacja. która uzdrawia

Święte patrzenie. Kontemplacja. która uzdrawia

Autor: Susan R Pitchford

Kontemplacja Chrystusa i świata stworzonego przez Boga ma przemieniającą i uzdrawiającą nas moc – uświęca nasze patrzenie. Susan Pitchford. w oparciu zarówno o naukową wiedzę socjologiczną. jak i pracę z duchowością oraz na podstawie własnego doświadczenia. radzi. jak pozbyć się fałszywego wyobrażenia o sobie i odnaleźć własne „ja”. Przedstawia kolejne etapy prowadzące do Boga: oczyszczenie. oświecenie. zjednoczenie i uzdrowienie. Podkreśla wagę poznania swojego typu osobowości i konieczność zdekonstruowania kłamstw i wyobrażeń. w które uwierzyliśmy. Tłumaczy. jak korzystać ze zmysłów podczas modlitwy. Dzięki jej podpowiedziom odkryjemy swoją indywidualność oraz pogłębimy relację z Bogiem.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 14.9


Fool’s Goal

Autor: B.M. Bower

B.M Bower had a gift for writing Westerns. weaving tales of adventure. intrigue. mystery. and romance – often with surprise endings. They are historical reminiscences of pioneers among the sage and bush. clearing the way for a new America. This is one of her stories. A man travels from Montana to San Jose to show a girl how the wide West breeds wider morals. The plot is well constructed with well drawn subsidiary characters and provides a number of interesting twists. Whether you’re a first-time reader or a long-time fan. „Fool’s Goal” will surely please fans of classic Westerns.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Jeden pocałunek

Autor: Kelly Hunter

Księżniczka Moriana tuż przed ślubem zostaje porzucona przez narzeczonego. Natychmiast jednak dostaje list z oświadczynami od księcia Theo. który jakby tylko na to czekał. Moriana odrzuca jego propozycję. bo przywykła do myśli o małżeństwie z kim innym. Jednak Theo nie zamierza rezygnować z kobiety. o której zawsze skrycie marzył…

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


Belfrzy

Autor: Kowalska Dorota

Tę książkę powinien przeczytać każdy w tym kraju – w końcu taka nasza przyszłość. jaka edukacja naszych dzieci!

Kiedy Polskę sparaliżował strajk nauczycieli. z jednej strony pojawiły się głosy. że nauczyciele nie powinni oczekiwać więcej. bo ich praca nie jest tak wymagająca. mają luksusowe dwa miesiące wakacji. a dzieci i tak uczą się dopiero na korepetycjach. Z drugiej strony zaczęto głośno mówić o tym. że polski program edukacji jest daleko w tyle za innymi krajami europejskimi. że niskie zarobki sprawiają. że do zawodu trafiają osoby z przypadku. a jakakolwiek inicjatywa ze strony nauczycieli z pasją rozbija się o brak pieniędzy i niekończący się proces reform. Co szwankuje w polskiej edukacji. że polskie uczelnie wyższe są tak daleko w światowych rankingach. a szkoła jest uciążliwym koszma

37.99: https://woblink.com/ebook/plusy-i-minusy-stefan-buijsman-162264u

Cena:


Dziecko znikąd

Autor: Christian White

„Dynamiczny. metafizyczny i szokujący!”

A.J. Finn – autor Kobiety w oknie

Każda rodzina ma swoje sekrety… Czy dotykają one również Ciebie?

Kimberly Leamy. trzydziestoletnia Australijka. dowiaduje się nagle. że nie jest kimś. za kogo dotychczas się uważała. Po długich poszukiwaniach odnajduje ją starszy brat Stuart Went. Okazuje się. że Kim nazywa się naprawdę Sammy Went i jako dwuletnia dziewczynka zaginęła bez śladu w prowincjonalnym mieście Manson w Kentucky w Stanach Zjednoczonych. Dziewczyna następnie trafiła do Australii. gdzie wychowała się w nowej rodzinie. Kimberley – albo Sammy – nic z tego nie pamięta. Kim i Stuart lecą do Ameryki i rozpoczynają prywatne śledztwo w tej sprawie. Prowadzi ono do mrocznego świata sekty religijnej i dawnych sekretów rodzinnych.

Christian White – australijski pisarz i uhonorowany nagrodami scenarzysta filmowy. Jego debiut powieściowy Dziecko znikąd zdobył w 2017 roku nagrodę literacką Victorian Premier’s Literary Award. a prawa do jej tłumaczenia sprzedano do siedemnastu krajów. Mieszka w Melbourne wraz z żoną. reżyserką filmową Summer DeRoche.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 31.99


Raison et Sensibilité. ou les Deux Manières d’Aimer

Autor: Jane Austen

Le destin des soeurs Dashwood est au centre du roman. Marianna. l’incarnation de la sensibilité. Elle tombe passionnément amoureuse d’un gentilhomme charmant mais frivole. Et sa sour sensible Elinor tombe amoureuse d’un jeune homme tout a fait sur. Quelle est la clé du bonheur?

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


Aktywność promocyjna polskich miast

Autor: Sebastian Brańka

Książka stanowi studium teoretyczno-empiryczne promocji jako narzędzia stosowanego przez duże polskie miasta. Na podstawie publikacji z zakresu rozwoju regionalnego. marketingu terytorialnego. a także obowiązujących aktów prawnych w publikacji pokazano. że promocja jest głównym obszarem aktywności marketingowej miasta.

W pracy zaproponowano ponadto definicję aktywności promocyjnej miasta. uwzględniającą wieloaspektowość tego pojęcia. W dalszej kolejności zwrócono uwagę na ograniczoność dostępnych danych wtórnych pozwalających na syntetyczny pomiar aktywności promocyjnej polskich miast.

W części metodycznej pracy przedstawione zostały założenia oraz przebieg badań. które umożliwiły pozyskanie informacji od 51 spośród 59 miast wytypowanych d

Wydawnictwo: Marpress

Cena: 19


NIEUCHWYTNY

Autor: James Patterson

Wszyscy myślą. że Emmy Dockery zwariowała. Owładnięta obsesją na punkcie odkrycia związku między setkami podejrzanych podpaleń. Emma rzuciła pracę badaczki w FBI. Teraz za dnia nieustannie ogląda porozwieszane po całej sypialni wycinki z gazet. a nocą przed oczami stają jej koszmary pochłaniającego wszystko ognia…

Nawet były chłopak Emmy. agent Harrison „Books” Bookman. nie wierzy. że setki porwań. gwałtów i morderstw są ze sobą powiązane. I nie uwierzy. dopóki Emmy nie znajdzie dowodów. których nie będzie mógł dłużej ignorować. Coraz więcej osób ginie w tajemniczych okolicznościach. wszystkie zbrodnie nie zostają rozwiązane. Bez motywów. bez narzędzi zbrodni. bez podejrzanych.

Czy to możliwe. aby za tymi okrutnymi morderstwami stała jedna osoba?

Wydawnict: https://woblink.com/ebook/znalezione-nie-kradzione-stephen-king-rafal-lisowski-163877u

Cena:złączeni miłością pdf, moj torin, dżuma książka, nigdy nie mówię nigdy, śladami neli przez dżunglę morza i oceany audiobook, manufaktura snu, współczesne teorie przekładu, o chinach, wstać znowu o ludzkiej porze, hayek droga do zniewolenia, bandyci i celebryci chomikuj, angielski dla zaawansowanych pdf, jak straciłem na giełdzie milion dolarów, agnieszka piechocka, dean koontz oczy ciemnosci, after już nie wiem kim bez ciebie jestem pdf, czerwony byk, repetytorium leksykalne angielski pdf, skazaniec tom 8, ivar i zagubiony diplodok…