Uzdrawiająca moc serca

Uzdrawiająca moc serca

Autor: Barbara Ann Brennan

Najnowsza książka Barbary Brennan. autorki światowych bestsellerów medycyny niekonwencjonalnej „Dłonie pełne światła” oraz „Światło życia”

Barbara Brennan jest jedną z najbardziej wpływowych uzdrowicielek i jasnowidzących w XXI wieku. której warsztaty i książki wpłynęły na życie milionów ludzi na całym świecie.

W „Uzdrawiającej mocy serca” autorka przedstawia rewolucyjną wiedzę na temat pracy z procesem kreacji. który prowadzi do urzeczywistnienia największych marzeń. Tworzy most między światem widzialnym i niewidzialnym i zabiera czytelnika w podróż prowadzącą ze świata fizycznego na wyższy poziom manifestacji pragnień. Dzięki tej książce czytelnik po raz pierwszy poznaje też historię życia Brabary i jej osobiste doświadczenia.

Z książki do

:

Cena:


Koran

Autor: Przekład Jana Murzy Tarak-Buczackiego

Koran – święta księga islamu. Według tradycji muzułmańskiej powstawał w latach 610-632. objawiany fragmentami prorokowi islamu. Mahometowi (zm. 632) przez Archanioła Dżibrila (identyfikowanego w islamie z biblijnym archaniołem Gabrielem).

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 9.5


Mroczna Wieża II: Powołanie Trójki

Autor: Stephen King

Po konfrontacji z człowiekiem w czerni Roland budzi się na brzegu Morza Zachodniego. gdzie odnajduje drzwi – wrota czasowe umożliwiające mu przeniknięcie do Ameryki drugiej połowy XX wieku. W Nowym Jorku spotyka troje wybranych: młodego Eddie Deana. piękną Odettę Holmes i Jacka Morta. seryjnego zabójcę. Wraz z nimi powraca do swojego świata. W krucjacie przeciwko siłom zła zyskuje nowych sprzymierzeńców. którzy pomogą mu w misji rozwikłania tajemnicy Mrocznej Wieży.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 31download ebook, anaruk pdf, a co ciebie obchodzi co myślą inni, wojciech lipoński, nie bój się chodzenia po morzu, demony zemsty, barbara mikulska, wściekłość i duma, stuhrmówka, 27 smierci toby’ego, pedagogika resocjalizacyjna pdf, kapitanowa, eurokod 2 pdf, ann cleeves, stephen e ambrose, ebooki za darmo, co mnie zmieniło na zawsze pdf, dickens wielkie nadzieje…