Nazywam się Milion

Nazywam się Milion

Autor: Krawczyk Karina

W świecie. gdzie dane jest ci wszystko za jednym kliknięciem. gdzie cała wiedza podana jest na tacy… tracisz tożsamość i pamięć. Wszystko. co potrafisz. to pisać i czytać. Nikt cię nie zna. nikt cię nie szuka. Gdzie pójść? W co wierzyć? Komu ufać?

Pascal Kirski. komisarz lubelskiej policji właśnie wraca ze szpitala i rzuca się w wir walki w gangiem narkotykowym. którego działania zbierają śmiertelne żniwo wśród eksperymentującej młodzieży. Niemal codziennie kraj obiega informacja o kolejnych ofiarach dopalaczy. Jednocześnie w szpitalu psychiatrycznym przebywa cierpiąca na amnezję dziewczyna. która prosi Kirskiego o pomoc w odnalezieniu swojej tożsamości. Jedyne. co ma. to dręczące ją sny o kobiecie. którą jak się wydaje. kiedyś znała.

Czy targany emocjami or

:

Cena:


Wielkie ludy historii. Egipcjanie

Autor: Christian Hill

Odkryj cuda i tajemnice wielkich starożytnych cywilizacji! Przeczytaj opowieść pełną wielu ciekawych informacji!

Jak wyglądało życie codzienne w starożytności? Czy dzieci chodziły do szkoły? Czym zajmowali się dorośli? Poznaj starożytne cywilizacje! Wybierz się w podróż w czasie do starożytnym Egipcie!

Egipcjanie. kustosze tajemnic. stworzyli imperium. które przetrwało trzy tysiąclecia. Ich budowle. stworzone. by zapewnić duszom po śmierci życie wieczne. oszałamiają nawet współczesnych inżynierów. Razem z młodym rzemieślnikiem Sabu odkrywamy dolinę królewskich grobowców. Czy zdoła ocalić złodzieja od gniewu faraona?

Wydawnictwo: RM

Cena: 19.99


Anatomia radiologiczna

Autor: Bogdan Pruszyński

Podręcznik ma charakter kompleksowy. Uwzględnia wszystkie stosowane współcześnie techniki obrazowe. Zwraca uwagę jego oryginalna i pożyteczna z praktycznego punktu widzenia konstrukcja. Oprócz analizy anatomicznej zdjęć. podano najczęściej występujące odmiany budowy narządów oraz informacje dotyczące pomiarów stosowanych do oceny wyników badań. Główną część książki stanowią obrazy anatomiczne uzyskane za pomocą różnych. współcześnie stosowanych metod obrazowania. Ponieważ są prezentowane w ujęciu narządowym. kolejność omawianych struktur anatomicznych współgra z układami nowoczesnych podręczników poświęconych radiologii klinicznej. Ułatwia to korzystanie z książki przy opisywaniu przypadków klinicznych. Wszystkie struktury anatomiczne zostały czytelnie i dokładnie oznaczone oraz

31.9: https://woblink.com/ebook/okruchy-lustra-agnieszka-pyzel-151696u

Cena:ćwiczenia z biochemii kłyszejko stefanowicz pdf, zanim się pojawiłeś książka pdf, marek różycki jr, paulina rumińska, jacyno, złączeni obowiązkiem, pawlikowska hiszpański, rigamonti magdalena, marcin rojek, orlando woolf, chamici, nasze małe kłamstwa, urobieni, prus opowiadania, musso, mężczyzna w brązowym garniturze, eternium tajny kod, ebooki online, konflikt spoleczny, gothic 2 mag poradnik, sztuka poprawnej wymowy, rozmowy które miał król salomon mądry z marchołtem grubym a sprośnym…