Przewoźnik

Przewoźnik

Autor: Claire McFall

Poruszająca historia miłości. która stawia opór śmierci

Dylan przeżyła straszliwy wypadek pociągu. Ale czy na pewno?

Ponury krajobraz wokół niej to nie Szkocja. lecz pustkowie. po którym krążą zjawy w poszukiwaniu ludzkich dusz. Czekający na nią nieznajomy nie jest zwykłym chłopcem. Tristan jest przewoźnikiem. Ma bezpieczne przetransportować jej duszę w zaświaty – zadanie. które wykonywał już wielokrotnie. Tym razem jest jednak inaczej.

Rozdarta pomiędzy miłością i przeznaczeniem. Dylan zdaje sobie sprawę. że nie może ani opuścić Tristana. ani z nim zostać. Jej duszę schwyciłyby w końcu zmory. Byłaby stracona na wieki.

Czy prawdziwa miłość może pokonać śmierć?

Pierwsza część młodzieżowej trylogii Claire McFall została wydawniczą sensacją w Chinach. gdzie sprzedano ponad 2 miliony egzemplarzy książki! Jej zawrotna popularność przyczyniła się do tego. że wkrótce powieść zostanie zekranizowana.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 30


Glatz

Autor: Duszyński Tomasz

Kłodzko. wiosna 1920 roku. Profesor miejscowego liceum znajduje na moście okaleczone zwłoki. Kilka dni wcześniej na ruchliwej ulicy zostaje zastrzelony wysoki rangą oficer. Czy morderstwa coś łączy? Czy mieszkańcy Glatzu mogą się spodziewać kolejnych ofiar? I dlaczego do rozwiązania obu spraw sprowadzono z Berlina kapitana Wilhelma Kleina. wojskowego śledczego. którego przeszłość wydaje się równie zagadkowa jak popełnione zbrodnie?

Klein. przy wsparciu niepokornego wachmistrza Koschelli i asystenta policyjnego Jürgena Rotha. rozpoczyna dochodzenie. Wie. że na drodze staną mu zarówno miejscowi notable. jak i własne słabości. Nie przypuszcza natomiast. że sam otrzyma zaproszenie do niebezpiecznej gry.

Mistrzowsko skonstruowany kryminał Tomasza Duszyńskiego trzyma w napięciu do ostatniej strony. Jego szcz

Wydawnictwo: Harlequin

Cena: 7.99


1

:

:

Cena:


Pilot ci tego nie powie

Autor: Patrick Smith

Podróż samolotem to dla wielu z nas sprawa skomplikowana. kłopotliwa i często przerażająca. a ponadto spowita aurą tajemniczości. Od momentu. w którym przechodzimy przez drzwi terminala. atakują nas polecenia – stań tu. zdejmij buty tam. opróżnij kieszenie do tej kuwety. zapnij pas. zrób to. odłóż tamto – oraz lawina informacji. Większość dochodzi do nas nie bezpośrednio. lecz przez mikrofon; niektórych niedosłyszymy. innych nie zrozumiemy. jedne nas onieśmielają. innymi czujemy się zakłopotani.

Chcąc służyć pomocą. Patrick Smith. pilot linii lotniczych i autor popularnej strony internetowej askthepilot.com. atrakcyjnie przekazuje nam wiedzę o nowoczesnym lotnictwie:

  • Jak to się dzieje. że samoloty latają
  • Uczciwie i wprost o turbulencjach. szkoleniu pilotów i bezpieczeństwie https://woblink.com/ebook/rob-swoje-anna-czajkowska-sarah-knight-147425u: https://woblink.com/product-publication/download/147425/epub

    Cena:    medycyna sportowa pdf, władza absolutna mróz chomikuj, martwe gogola, współczesna kobieta, ks ireneusz łukanowski, co to jest dark web, piotr kościelny, praszyński, liczby natury, dyzio marzyciel wiersz, feliks koneczny książki, persepolis (komiks), negocjuj czyli jak zwyciężać w codziennych sytuacjach, ebooki po polsku, biznes czyli sztuka budowania relacji, cena nieważkości, organy jednostek samorządu terytorialnego, cukierku ty łobuzie pdf za darmo, darmowe ebooki pełne wersje pdf, zapach prawdy, hiszpański podręcznik do samodzielnej nauki pdf, siostra księżyca, genetyka sprawdzian gimnazjum, stróże jakub ćwiek…