ISBN

ISBN

9788366520158: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/do-szczescia-przez-lzy-marianne-williamson-180301u

Cena:


Kochaj

Autor: Regina Brett

Ta książka nie jest dla każdego. Napisałam ją z myślą o tych. którzy zostali zranieni albo kochają zranionych. ale i dla tych. którzy są nieświadomi własnych ran. chociaż innym wydają się one oczywiste.

No dobrze. wygląda na to. że ta książka jest dla każdego.

Głodna miłości – tak czułam się przez wiele lat mojego życia. I wiem. że nie jestem w tym odosobniona.

Przeżyłam wiele trudnych chwil. Dziś potrafię spojrzeć wstecz i dostrzec dar w każdym z moich doświadczeń. Gdybym mogła wybierać z menu życia. nigdy nie zdecydowałabym się na większość sytuacji. które mi się przytrafiły – a mimo to żadnej nie żałuję. Każde doznanie i każdy związek uczyniły mnie tą osobą. którą jestem. Dziś wreszcie mogę powiedzieć. że kocham ją całym sercem.

29.99: https://woblink.com/ebook/ktos-kto-bedzie-cie-kochal-w-calej-twej-nedznej-glorii-monika-skowron-raphael-bob-waksberg-183528u

Cena:


Krótka historia siedmiu zabójstw

Autor: Marlon James

Nagroda Bookera 2015!

Mocny jamajski głos na literackiej mapie świata.

Rozkołysana muzyką reggae historia zamachu na Boba Marleya.

Ta książka jest jak remake filmu Nierówna walka. w reżyserii Quentina Tarantino. do muzyki Boba Marleya. ze scenariuszem Olivera Stone’a i Williama Faulknera. doprawiony szczyptą marihuany najlepszego sortu! – tak o Krótkiej historii siedmiu zabójstw Marlona Jamesa napisała Michiko Kakutani. najważniejsza recenzentka „The  New York Times”. umieszczając książkę w czołówce zestawienia 10 najważniejszych powieści roku.

Jamajka. rok 1976. Siedmiu uzbrojonych w karabiny maszynowe gangsterów szturmuje dom Boba Marley’a. Gwiazda reggae przeżyje. ale napastnicy nig

1:

Cena:


Podbój

Autor: Elle Kennedy

 On wie. co to podbój. zarówno na. jak i poza lodowiskiem. On wie. jak celnie strzelać.….

Allie Hayes przechodzi kryzys. Zakończenie studiów zbliża się wielkimi krokami. a ona wciąż stoi przed dylematem. którą ścieżkę kariery wybrać. Na domiar złego leczy złamane serce po rozstaniu z wieloletnim chłopakiem. Dziki seks bez zobowiązań. by zapomnieć. nie jest lekarstwem na jej problemy. ale nie sposób oprzeć się Deanowi Di Laurentisowi. przystojniakowi z drużyny hokejowej. Tylko ten jeden raz. bo mimo że przyszłość rysuje się niewyraźnie. to jasne jak słońce. że nie ma w niej miejsca dla króla jednorazowych numerków.

Lans i pewność siebie nie wystarczy. by ją do siebie przekonać…

Dean zawsze dostaje to. czego chce. Dziewczyny. oceny. dziewczyny. uznanie. dziewczyny… To kobieciarz. zgadza się. i póki co nie spotkał kobiety odpornej na jego wdzięki. Aż poznał Allie… Przebojowa blondynka zawojowała jego świat przez jedną noc – i teraz chce. żeby zostali przyjaciółmi? O nie. To on mówi. kiedy jest koniec. Dean nie ustąpi w pogoni za swoim celem. ale gdy na drodze pojawiają się nieoczekiwane przeszkody. zaczyna się zastanawiać. czy nie nadszedł czas. by przestać zaliczać… a oddać strzał prosto w serce.

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 29


ISBN

9788379761586: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/farerskie-kadry-brencz-maciej-143997u

Cena:


Znów nadejdzie świt

Autor: Anna J. Szepielak

Elwira zawsze twierdziła. że w przeszłości jej chłopskiej rodziny nie kryją się żadne tajemnice i skandale. Nigdy więc nie słuchała uważnie licznych opowieści prababci Basi. Radosna i żywiołowa. otoczona przyjaciółmi kobieta woli żyć teraźniejszością w spokojnym miasteczku nad Czarnym Potokiem. Jednak na losach kolejnych pokoleń jej bliskich cieniem położyło się tragiczne wydarzenie sprzed prawie 150 lat. W skomplikowanej historii przodków Elwiry jest miejsce zarówno na prawdziwą miłość. jak i cierpienie oraz troski.

Czy wyrządzona krzywda zostanie odkupiona. a winy wybaczone? Jak postąpi Elwira. gdy życie postawi przed nią zadanie podobne do tego. jakie było udziałem babek?

Anna J. Szepielak snuje opowieść o kilku pokoleniach rodziny. dla której bezwaru

15.95: https://woblink.com/ebook/lucca-sarah-brianne-203679u

Cena:dziedzictwo christopher paolini, kobieta z lustra, jean hatzfeld, katarzyna berenika miszczuk przesilenie, aleksander kamiński kamienie na szaniec streszczenie, antyfeministyczna, atlas hematologiczny z elementami diagnostyki laboratoryjnej i hemostazy, folwark zwierzęcy szczegółowe streszczenie, pollyanna dorasta, podnoszenie poprzeczki, zemsta gangstera pdf, obywatel wellesa, symboliczny interakcjonizm, droga artysty pdf, książka nie odpisuj…