ISBN

ISBN

9788377858134: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/portret-doriana-graya-dodruk-oscar-wilde-jerzy-lozinski-18166u

Cena:


Atomowe nawyki. Drobne zmiany. niezwykłe efekty

Autor: James Clear

Atomowe nawyki to sprawdzona i poparta naukowymi dowodami metoda kształtowania dobrych przyzwyczajeń i wyzbywania się złych nawyków.

„Fundamentem książki jest model nawyków składający się z czterech kroków (wskazówka. pragnienie. reakcja i nagroda) oraz czterech praw zmiany zachowania. które z tych kroków wynikają.

Przedstawione przeze mnie założenia stanowią zintegrowany model bazujący na naukach kognitywnych i behawioralnych. Moim zdaniem. jest to jeden z pierwszych modeli ludzkiego zachowania. który uwzględnia wpływ na nawyki zarówno bodźców zewnętrznych. jak i wewnętrznych emocji. Choć niektóre terminy mogą być ci znane. jestem przekonany. iż szczegóły – oraz zastosowanie czterech praw zmiany zachowania – wskażą ci nowe podejście do nawyków’.

Praktyczna. Inspirująca. Motywująca. Książka Jamesa Cleara to błyskotliwie napisany. wsparty teorią behawioryzmu poradnik prezentujący skuteczne podejście do budowania nawyków. Ta fascynująca lektura pozwala zrozumieć mechanizmy kierujące naszym codziennym zachowaniem. Na kanwie inspirujących przykładów James Clear pokazuje. jak drobne nawyki decydują o naszym życiu – często wiele lat później. Fenomenalna książka o tym. jak odnieść sukces metodą małych kroków.

Ewa Szmidt-Belcarz. CEO Grupy Empik

W programie Akademii Psychologii Przywództwa rozwijamy paradoksalne podejście do zmiany: mikrokorekty – makroefekty. Poszukujemy zarówno na poziomie organizacji. zespołów. jak i w zarządzaniu sobą takich nawyków. których korekta może pociągnąć za sobą lawinę zmian. Ta świetna książka wpisuje się w ten nurt i dlatego gorąco ją polecam.

Jacek Santorski. twórca Akademii Psychologii Przywództwa

Książka Jamesa Cleara idealnie odzwierciedla ludzkie zachowania. Autor pokazuje. jak tworzą się nawyki i jak nimi sterować. Tajemnica osiągania trwałych rezultatów polega na stosowaniu świadomych strategii kształtujących wybrane przyzwyczajenia. zgodne z tym. kim chcemy być. Z całego serca zachęcam do przeczytania!

Jakub B. Bączek. BĄCZEK. trener mentalny

Zwycięzcy i przegrani mają te same cele. Dlaczego więc jedni wygrywają. a inni nie? Otóż tajemnica tkwi w sile nawyków i zmianach. które dokonują się na trwałe w tożsamości. „Dopóki postęp nie stanie się częścią ciebie. dopóty będzie tylko przejściowy” – stwierdza autor. James Clear przedstawia sprawdzony zestaw metod. które pozwalają stworzyć system myślenia i działania prowadzący do zmiany postrzegania siebie. a w rezultacie do osiągnięcia spodziewanych efektów. Proces. który autor przedstawia w książce. jest mi bliski od lat. Stosując w praktyce podejście kognitywistyczne. oparte na mobilizowaniu neuroplastyczności mózgu. wraz z moimi klientami głęboko doświadczam tego. że rozpoczynając od małych kroków. możemy odnosić duże osobiste zwycięstwa. Serdecznie polecam „atomową” metodę Cleara.

Maciej Bennewicz. Instytut Kognitywistyki

Zmiana nawyków nie jest łatwa. James Clear dowodzi. że podstawową rolę grają czynniki zewnętrzne. Aby nad nimi zapanować. należy je poznać. a następnie zastosować odpowiednią technikę. O tym właśnie są Atomowe nawyki. Clear prezentuje wyniki badań naukowych. przeplata je opowieściami o konkretnych osobach i konkretnych zdarzeniach. równocześnie dostarczając czytelnikowi łatwe do zastosowania narzędzia do skutecznego działania i realizacji zamierzeń.

Ewa Mukoid. Master Coach ICF. dyrektor Instytutu Mukoid

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 44.9


Ostre przedmioty

Autor: Gillian Flynn

Debiut autorki Zaginionej dziewczyny. książki-fenomenu. którą przeczytało ponad 6 milionów czytelników na całym świecie.

Zachwycający kawał dobrej literatury. napisany świetnym językiem i z dużą wnikliwością.

Stephen King

W rodzinnym miasteczku dziennikarki śledczej Camille Preaker dochodzi do dwóch szokujących zbrodni: zostają zamordowane dwie dziewczynki. a ona ma opisać toczące się śledztwo. Camille musi więc wrócić do Wind Gap. małej. dusznej mieściny w stanie Missouri. z której uciekła i której szczerze nienawidzi.

To tam przed laty umarła jej siostra. to tam po raz pierwszy Camille zaczęła kaleczyć swoje ciało. to tam nadal mieszka jej despotyczna matka.

Ciężki małomiasteczkowy klimat. pęczniejący od tajemnic i intryg. poczucie str

Wydawnictwo: Copernicus Center Press

Cena: 27.45


ISBN

9788328712591: Wydawnictwo

Format

39.9: https://woblink.com/ebook/rytualy-wody-katarzyna-okrasko-eva-garcia-saenz-de-urturi-172671u

Cena:systemy zapisywania liczb klasa 4 pdf, preppersi, lech gardocki prawo karne pdf, matematyka 2 gimnazjum pdf, paweł czado, szachy taktyki, giddens nowoczesność i tożsamość, vonegut, zwiąż się ze mną pdf, przekręt, jak facet z facetem, infj socjonika, domasz ebook, dziennik anny frank…