Magiczne Drzewo. Czas robotów

Magiczne Drzewo. Czas robotów

Autor: Andrzej Maleszka

Android stworzył stalowe osy. Każdy. kogo użądlą. zmienia się w robota. Na całym świecie ludzie przeistaczają się w maszyny. Tylko Idalia. Alik. Budyń i mała Julka uciekają przed inwazją os. Muszą odnaleźć magiczny przedmiot. który zmieni roboty z powrotem w ludzi. W pościg za nimi rusza Android i groźny waran. Olbrzymi słoń-robot walczy w ich obronie. Opowieści Magicznego Drzewa są podstawą znanego na świecie cyklu filmowego. nagrodzonego Emmy – telewizyjnym Oscarem – za wyobraźnię. mądrość i humor. 

Wydawnictwo: Znak

Cena: 27.99


Modelki z Dubaju

Autor: Marcin Margielewski

Szokująca opowieść dziewczyny. która doświadczyła piekła prostytucji w Dubaju.

Autor bestsellerów o sekretach krajów arabskich powraca z nową. wstrząsającą historią.

Marzą o pracy w modelingu albo o ślubie z arabskim księciem. Lecą do Dubaju i zostają… prostytutkami. W miejscu gdzie prostytucja jest surowo karana. choć równie powszechna jak piasek na pustyni. nie mówi się o niej wprost. Nazywa się je modelkami. Tak jest ładniej. To wolą klienci. tak wolą one same.
Marcin Margielewski tym razem zagląda za kulisy bliskowschodniego seksbiznesu i za sprawą jednej z dziewczyn. która w nim pracowała. pokazuje. co dzieje się poza przyjęciami na luksusowych jachtach i orgiami w wystawnych pałacach. Jakie koszmary przeżywają „modelki”. gdy nikt nie widzi.
To opowieść o przebiegłych metodach handlarzy prostytutkami. o pułapkach. jakie zastawiają na dziewczyny. i o koszmarach. jakie one przeżywają. O cenie. jaką płaci się za marzenia i naiwność. ale też o kobiecości. która dla jednych bywa przekleństwem. a dla innych niedoścignionym marzeniem.

Ta książka otwiera serię ‚Niewolnicy’ opowiadającą o ludziach. którzy na Bliskim Wschodzie traktowani są jak towar.

Marcin Margielewski – pracował jako dziennikarz radiowy. prasowy i telewizyjny. Przez dziesięć lat podróżował. mieszkając między innymi w Wielkiej Brytanii. Dubaju. Kuwejcie i Arabii Saudyjskiej. Był dyrektorem kreatywnym kilku światowych marek. Autor bestselerowych książek: ‚Jak podrywają szejkowie’ (2019). ‚Była arabską stewardesą’ (2019). ‚Zaginione arabskie księżniczki’ (2020). ‚Tajemnice hoteli Dubaju’ (2020) i ‚Urodziłam dziecko szejka’ (2020).

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Świat bez końca

Autor: Ken Follett

W 1989 Ken Follett opublikował swoją najsłynniejszą książkę – powieść historyczną ‚Filary Ziemi’. której fabułę osnuto wokół budowy fikcyjnej katedry Kingsbridge w XII-wiecznej Anglii. Akcja ‚Świata bez końca’ zaczyna się 200 lat później. w roku 1327.

 

ŚWIAT BEZ KOŃCA – kontynuacja FILARÓW ZIEMI. najsłynniejszej powieści historycznej Kena Folletta

Pierwsza połowa XIV wieku to dla Anglii trudny okres. Zarazy dziesiątkujące ludność. wieloletnia wojna z Francją. walki o pieniądze i władzę. polowania na czarownice… Nawet rozwój nauki wydaje się nie sprzyjać poddanym Edwarda III. zagraża bowiem fundamentom religii. a zatem – fundamentom świata.

Akcja ŚWIATA BEZ KOŃCA toczy się dwieście lat po rozpoczęciu budowy katedry w Kingsbridge. Bohaterowie są potomk

15.35: https://woblink.com/ebook/czerwony-rynek-scott-carney-9434u

Cena:


Zimowy monarcha

Autor: Bernard Cornwell

„Zimowy monarcha” mistrzowsko łączy klasyczną legendę i opowieść o nieustraszonym Arturze z emocjonującą historią walk o władzę rozgrywających się w tajemniczych. mrocznych czasach.

Gdy król Brytanii Uther żegna się z życiem. państwo ogarnia anarchia i nastaje niebezpieczny czas wewnętrznych podziałów. Armie saskie szykują się do najazdu na pogrążającą się w chaosie Brytanię.

Tylko Artur może powstrzymać saksońską furię i zapobiec upadkowi kraju. Jego dłoń dzierży wyjątkowy miecz – Excalibur. dar od czarownika Merlina. ale jego waleczne serce przepełnia miłość do Ginewry piękniejszej od wszystkich kwiatów. Czy przeznaczeniem Artura będzie zwycięstwo?

„W książkach Cornwella historia ożywa”.

George R.R. Martin<

Wydawnictwo: Masterlab

Cena: 4.5


ISBN

9788366575530: Wydawnictwo

Format

34.99: https://woblink.com/ebook/droga-szamana-etap-4-zamek-widmo-wasilij-machanienko-gabriela-sitkiewicz-joanna-darda-gramatyka-207366u

Cena:


ISBN

9788324055227: Wydawnictwo

Format

31.99: https://woblink.com/ebook/mock-pojedynek-marek-krajewski-129105u

Cena:


ISBN

9788324069873: Wydawnictwo

Format

35.99: https://woblink.com/ebook/srebrna-zatoka-jojo-moyes-141674u

Cena:tomasz stężała, programowanie systemowe, hybrydyzacja pdf, danuta czarnecka, słodkie kłamstwa online, horacio altuna, neonatologia książka, katarzyna puzyńska motylek pdf, fizjologia człowieka pdf, dna moczanowa dieta i jadłospisy dla smakoszy, kazimierz szymeczko, cialo nie klamie, przechrzta cień, książka 365 dni pdf, daniel dennett świadomość, izabela łuc, zaburzenia psychiczne pdf, dziady cz 2 opracowanie, anthony mccarten, jakoś wkrótce, harry potter i zakon feniksa ebook…