ISBN

ISBN

9788381179515: Wydawnictwo

Format

27.9: https://woblink.com/ebook/moje-spektakularne-soki-i-koktajle-karolina-szostak-marta-kordyl-180274u

Cena:


ISBN

9788365707246: Wydawnictwo

Format

32: https://woblink.com/ebook/siostra-smierc-agata-wrobel-daniel-petr-153835u

Cena:


Love & Luck

Autor: Jenna Evans Welch

Addie przyjechała do Irlandii na ślub ciotki. Pragnie zapomnieć o koszmarnym zdarzeniu. które złamało jej serce. ale rodzony brat Ian stale jej o nim przypomina! Dopiero odkrycie w hotelowej biblioteczce przewodnika pod tytułem Irlandia dla złamanych serc pozwala dziewczynie zmierzyć się z miłosnym rozczarowaniem i lepiej zrozumieć siebie. A nawet zmienić wakacyjne plany! Niespodziewanie Addie wyrusza na wyprawę po Szmaragdowej Wyspie. uwięziona w małym aucie z Ianem i jego irlandzkim kumplem Rowanem. Czy podróż przez zielone wzgórza. omszałe zamczyska i baśniowe lasy zagoi poranione serce/

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 27.66


A jeśli to my

Autor: Adam Silvera

Po raz pierwszy na świecie. pióro w pióro. Adam Silvera i Becky Albertalli! Twórca głośnej. adaptowanej przez HBO. powieści Nasz ostatni dzień w duecie z autorką zekranizowanego Twój Simon!

Bestsellerowi autorzy. Becky Albertalli i Adam Silvera. łączą swoje umiejętności. tworząc błyskotliwą opowieść o dwóch kompletnie różniących się od siebie chłopakach. którzy nie są do końca pewni. czy los chce ich złączyć. czy rozdzielić.

Arthur jest w Nowym Jorku tylko na wakacje. a jeśli Broadway nauczył go czegoś. to tego. że wszechświat potrafi zesłać zapierający dech w piersiach romans w najmniej oczekiwanym momencie. Ben natomiast uważa. że wszechświat powinien zająć się swoimi własnymi sprawami. Jeśli faktycznie byłby po jego stronie. chłop

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 28


Sztuka życia

Autor: Andrzej Jeznach

Fascynująca skarbnica życiowej wiedzy dla każdego człowieka sukcesu. a szczególnie ludzi młodych na początku ich kariery zawodowej. Najciekawsza książka. zmuszająca do refleksji nad własnym życiem. jaką kiedykolwiek czytałem. To nie tylko poradnik czy przepis. ale przede wszystkim prawdziwa i szczera historia człowieka. który postanowił przemierzyć drogę w poszukiwaniu własnego szczęścia. Dla wielu zaganianych menedżerów może stać się ona punktem zwrotnym. a także pozwoli połączyć sukces zawodowy ze szczęśliwym życiem rodzinnym i spełnieniem osobistym.

Marek Kamiński

Doradzanie innym. jak zarządzać swoim życiem. jest ulubionym tematem literackim od tysiącleci. Kiedyś nazywano to „pokrzepianiem serc”. ostatnio nazywa się to modnie „coaching”. Andrzej Jezn

3: https://woblink.com/ebook/mysli-nowoczesnego-polaka-roman-dmowski-33347u

Cena:


Patolodzy

Autor: Łopatniuk Paulina

Czy gdzieś w twoim ciele mogą kryć się pozostałości twojego brata bliźniaka? Dlaczego londyńscy kominiarze zaskakująco często cierpieli na raka moszny? I czy to możliwe. żeby guz podwoił się w ciągu zaledwie doby? 

Szokujące. obrzydliwe. zabawne. fascynujące… Nowotwory i inne choroby kryją wiele tajemnic. Autorka popularnego bloga Patolodzy na klatce przeprowadzi cię przez twój świat wewnętrzny. zaczynając od różowo-fioletowych maziajów na szkiełku pod mikroskopem. a kończąc na stole sekcyjnym w prosektorium. W tej książce opowiada o wszystkim. co zwykłych ludzi przyprawia o ból głowy. Dosłownie. 

Nie znacie nas. my jednak niejednokrotnie znamy was lepiej niż wasi bliscy. W końcu liczy się wnętrze. a mało kto bada je dogłębniej niż patolodzy.

Wydawnict: https://woblink.com/ebook/historia-polityczna-polski-1944-1991-andrzej-leon-sowa-2939u

Cena:


EPUB.MOBI

15898: 50.9

https://woblink.com/product-publication/download/15898/epub

:

Cena:wojciech krajewski, estetyka słowa, pan tadeusz wypracowanie, valentin musso, robert cialdini wywieranie wpływu na ludzi pdf, fce tests 2016 pdf, anna maria jackowska, anne applebaum czerwony głód, problemy ekonomiczne współczesnego świata, współczynnik jakości promieniowania, mirosław prandota, przygody jakuba wędrowycza, dom wschodzącego słońca książka, eumeswil, śródziemie cień mordoru poradnik, kwintesencja q, menopauza pdf, chmielarz osiedle marzeń, botanika szweykowscy pdf…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin