Prosta sprawa

Prosta sprawa

Autor: Wojciech Chmielarz

Powieść sensacyjna mistrza kryminału

Prosty zniknął. Zostało po nim zdemolowane mieszkanie. ale on sam zapadł się pod ziemię. Nie bez powodu – szukają go gangsterzy. Oraz dawny przyjaciel. który przyjechał do Jeleniej Góry. żeby spłacić dawno zaciągnięty dług. Kłopot w tym. że wpada w sam środek niebezpiecznej gry. Nie zna jej zasad. ale wkrótce dowiaduje się. że stawka jest bardzo wysoka: Prostego chcą dorwać i jeleniogórscy gangsterzy. i czescy mafiosi. Żeby dotrzeć do Prostego i dowiedzieć się. o co tu chodzi. jego przyjaciel będzie musiał wszystkim stawić czoła. także romskiej mafii. A pomoże mu w tym pewna analityczka z Agencji Bezpieczeństwa Wewnętrznego. 

Prosta sprawa to pełna akcji powieść sensacyjna. której fabuła dzieje się w malowniczych Karkonoszach. Napi

16.9: https://woblink.com/ebook/zapomniani-artysci-ii-rzeczypospolitej-marek-teler-176147u

Cena:


Fjällbacka (#9). Pogromca lwów (wyd. 2)

Autor: Camilla Läckberg

Camilla Läckberg w szczytowej formie! Recenzenci i czytelnicy są zgodni. warto było czekać!

Styczeń. mroźna Fjällbacka. Z lasu wprost pod koła nadjeżdżającego samochodu wybiega półnaga dziewczyna. Kierowca nie jest w stanie jej wyminąć. Ciężko ranna nastolatka umiera w szpitalu.

Patrik Hedström otrzymuje powiadomienie o wypadku. gdy już wiadomo. że potrącona dziewczyna to Victoria. która cztery miesiące temu zaginęła. wracając do domu ze szkółki jeździeckiej. Okazuje się. że padła ofiarą okrutnych zabiegów. co gorsza. nie tylko ona.

W tym samym czasie Erika Falck bada sprawę sprzed lat. rodzinną tragedię. która skończyła się śmiercią ojca rodziny. Odwiedza w więzieniu jego żonę. skazaną za morderstwo. ale nie może się od niej dowiedzieć. co się wtedy tak naprawdę wydarzyło. Erika czuje. że coś się nie zgadza. że kobieta coś ukrywa. Wydaje się również. że przeszłość kładzie się cieniem na teraźniejszości…

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 29.99


:

:

Cena:


Tacet a Mortuis. Elite Kings Club. Tom 3

Autor: Amo Jones

Zazdrość. tajemnice i obezwładniające pożądanie – trzeci tom mrocznej serii Elite Kings Club

Kolejne tajemnice z przeszłości Madison i te związane z jej własną rodziną zostaną ujawnione. zadając dziewczynie ból. którego nigdy wcześniej nie doświadczyła

Dziewczyna czuje się zdradzona zarówno przez własnych rodziców. jak i Bishopa. Rozumie. że zawsze jest i będzie tylko marionetką w rękach ludzi. którzy ją otaczają.

Tymczasem w życiu Bishopa pojawia się dziewczyna z przeszłości. która ma niego oko.. Madison jest zazdrosna i zraniona. a to prosta droga do popełnienia błędu.

Czy to. co łączyło Madison i Bishopa było prawdziwe? A może to kolejne kłamstwo. w które uwierzyła?

__

O autorce:

Amo Jones to pełnoetatowa. bestsellero

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 40psychopaci w firmie, singielki, córka doskonała, żony dżihadystów, andrzej adamski, siostra burzy pdf, repetytorium ósmoklasisty angielski pdf, książka jak mówić żeby dzieci nas słuchały, dlaczego rumunia jest inna, syn stulecia, skup sie, zychowicz żydzi, jax poradnik, zostać legendą online, aczel statystyka w zarządzaniu pdf, śmierć nie istnieje, michał sutowski, adam jelonek, jack reacher adres nieznany, spore faza kosmosu, iga horn, kotarbiński traktat o dobrej robocie, psychologia zdrowia heszen…