ISBN

ISBN

9788380757790: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/przeciecie-wojciech-nerkowski-151836u

Cena:


W potrzasku wspomnień

Autor: Aleksandra Kosowska

Co zrobiłabyś. gdy pewnego dnia twój świat przestał istnieć. gdyby twoje wspomnienia zostały wymazane? Czy bez nich dalej byłabyś sobą? Czy umiałabyś zacząć wszystko od nowa?

Przed takim dylematem staje dwudziestokilkuletnia Oliwia. Od śmierci ratuje ją nieznany mężczyzna Mateo. Niedoszła samobójczyni niczego nie pamięta. jedyne. co wie o sobie. to imię. którym podpisała list pożegnalny.

Zbieg okoliczności sprawia. że Oliwia sprowadza się do domu swojego wybawiciela. Mateo to mężczyzna z przeszłością. W swoim życiu doznał wiele bólu. podjął też kilka złych decyzji. za które płaci do teraz. Nie jest w stanie zrozumieć. co mogło pchnąć Oliwię do takiego kroku. Życie pod jednym dachem nie jest łatwe. ale tylko do chwili. gdy na jego oczach ona zaczyna odkrywać swoją przeszłość. Co oznaczają przerażające obrazy. które widzi? Jaką tajemnicę skrywa przeszłość? I jak żyć dalej?

Wydawnictwo: Zysk i S-ka Wydawnictwo

Cena: 32


Mów i zwyciężaj

Autor: Brian Tracy

W ciągu wielu lat swej kariery Brian Tracy wygłosił ponad 4000 prezentacji i przemawiał osobiście do ponad 5 000 000 osób w 46 krajach. Jego umiejętności wygłoszenia porywającego przemówienia i skutecznego zakomunikowania własnych koncepcji pomogły mu odmienić kształt życia osobistego i kariery zawodowej. Dzięki nim stał się osobą. którą inni stawiają sobie za wzór. podejmując decyzję o przejęciu kontroli nad własnym życiem.

W książce Mów i zwyciężaj Brian Tracy pokazuje. jak po mistrzowsku opanować sztukę skutecznego przemawiania – i jak wykorzystać ją. by osiągnąć nawet pozornie najbardziej nierealne cele! Umiejętność dobrego przemawiania to:

 • zdobycie szacunku w innych i nowych kontaktach
 • zwrócenie

  34.9: https://woblink.com/ebook/plan-lotu-brian-tracy-156246u

  Cena:


  Sekretny język drzew

  Autor: Gill Davies

   „Im więcej drzew i obszarów zadrzewionych. tym szczęśliwsi i mniej zestresowani są ludzie – to wynik badań naukowych”.
  Tony Kirkham. Królewskie Ogrody Botaniczne w Kew

  „Wchodząc do lasu. wkraczamy w tajemny świat. powiązany z naszą przeszłością. Pielęgnujmy ten drzewny azyl: to fundament. na którym wszyscy się opieramy”.
  dr Nick Atkinson. Woodland Trust

  Wydawnictwo: Amber

  Cena: 32.8


  Vera

  Autor: Anne Swärd

  Opowieść o matkach i córkach. miłości i zdradzie. poczuciu winy i woli przetrwania

  Jedna z najlepszych szwedzkich powieści ostatnich lat napisana przez członkinię Akademii Szwedzkiej

  Kiedy gorset zaciska się na żebrach. ubierana do ślubu Sandrine myśli o dziwnym życiu. jakie czeka ją w arystokratycznej szwedzkiej rodzinie u boku starszego. przystojnego ginekologa. Ivana Cedera. Kiedy nieznacznie się rozluźnia. Sandrine wspomina przeszłość: dzieciństwo na południu Francji. skąd pochodziła jej matka. i wojnę na podhalańskiej wsi. skąd wywodził się jej ojciec marynarz.

  Lodołamacz toruje drogę na wyspę. Tam ma odbyć się wesele. rozgrzani alkoholem goście nie zorientują się. że w izbie za ścianą pan młody odbiera poród. W noc poślubną na świat przyjdzie niebieskooka Vera ­– jedna z wielu tajemnic Sandrine.

  Znakomita. trzymająca w napięciu powieść. w której nic nie jest tym. czym się wydaje.

  *

  Proza Anne Swärd jest wielka i piękna. Autorka operuje obrazami. które – podobnie jak w powieściach Güntera Grassa – otwierają przed nami świat jednocześnie dziecinnie konkretny i zmysłowo złowrogi.

  „Göteborgs-Posten”

  Wspaniały. epicki. świetlisty i inspirowany fabułą styl.

  „Dagens Nyheter”

  Sieć Anne Swärd jest skomplikowana. pełna kłamstw i tajemnic. Poetycka finezja i przerażające wydarzenia sprawiają. że Verę czyta się jednym tchem. Książka Swärd to wszystko oprócz czerni i bieli. jest raczej niebieska jak morze – zimna. ponętna i przerażająca.

  „Expressen”

  Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

  Cena: 34.9  cywilizacja komunizmu pdf, wielki testament, po godzinach ludka skrzydlewska pdf, nie bałam się o tym rozmawiać, zony gejow, krzysztof kornacki, statystyczny drogowskaz 2 pdf, trzeci szympans, zombie chmielarz, chrobot życie najzwyklejszych ludzi świata, skryba ze sieny, paweł leszkowicz, rachunek prawdopodobieństwa i statystyka matematyczna w zadaniach…