Star Force. Tom 12. Gwiazda Demonów

Star Force. Tom 12. Gwiazda Demonów

Autor: B.V. Larson

Trzy gwiazdy. trzy światy. trzy cywilizacje… i jedna wielka wojna. W tym układzie potrójnym nie wszystkie planety są sobie równe. Zawsze kiedy gwiazda Demonów osiąga najbliższy punkt na swojej orbicie. insektoidalna rasa atakuje. Najeżdża wewnętrzne światy z ponurą regularnością. śląc kolejne fale trudnych do wykrycia okrętów. Mają one za zadanie niszczyć wszystko na swojej drodze – kosmitów. ludzi czy cokolwiek innego.

Cody Riggs. błąkając się po nieskończonym łańcuchu pierścieni międzygwiezdnych. prowadzi swoją flotę w sam środek odwiecznej walki o przetrwanie. jaka toczy się między trzema cywilizacjami. Stawia sobie za punkt honoru pomóc pokojowo nastawionym światom. lecz w zamian sprowadza widmo zagłady na całą ludzkość.

Wydawnictwo: Drageus

Cena:


ISBN

9788365970589: Wydawnictwo

Format

28.79: https://woblink.com/ebook/wszyscy-jestesmy-dziwni-sulej-karolina-178351u

Cena:


Przerwa w emisji

Autor: Kamil Durczok

Wielki powrót jednej z największych osobowości telewizyjnych po 1989 roku w Polsce.

Po prawie dwuletnim odosobnieniu Kamil Durczok przerywa milczenie. I nie oszczędza nikogo.

Wspomina drogę. po której wspiął się na dziennikarski szczyt i zawrotną karierę szefa najbardziej prestiżowego programu informacyjnego w polskiej telewizji. A także wysoką cenę. którą za ten sukces zapłacił.

Skomplikowane relacje z kobietami i szorstkie. męskie przyjaźnie. Stres. adrenalina. alkohol i szybkie motocykle.

Wreszcie – walka o godność i z… samym sobą.

Kamil Durczok – nie bierze jeńców.

Kamil Durczok – jedna z największych osobowości telewizyjnych w Polsce. Przez wiele lat dziennikarz TVP. następnie – równie długo – redaktor naczelny i prowadzący „Faktów” w

27.9: https://woblink.com/ebook/wojownik-slonca-beata-pawlikowska-178199u

Cena:mirosław bochenek umk, joe dispenza książki, znaczenie tytułu medaliony, anna trela, zeszyty naukowe małopolskiej wyższej szkoły ekonomicznej w tarnowie, mów szeptem, czytelnia online, książki hołowni, pochodzenie człowieka, jędrzej malko, audiobook ewangelia św łukasza, david baldacci, farmakologia w zadaniach, arystoteles kategorie, www.woblink…