Po drugiej stronie jeziora

Po drugiej stronie jeziora

Autor: Agnieszka Karecka

Choć Mia Lang nie lubi hucznych imprez ani bycia w centrum uwagi. podczas

swoich osiemnastych urodzin życzy sobie. aby w jej poukładanym dotąd życiu coś się wreszcie zmieniło. Nie musi długo czekać. Tego samego wieczoru jej świat wywraca się do góry nogami. a mówiąc dokładniej: całkowicie znika…

Nastolatka trafia do tajemniczej krainy Locus. gdzie zostaje wplątana w misję. której celem jest wyzwolenie Krainy Pięciu Miast. Zayn. dowódca wyprawy. okazuje się apatycznym. małomównym i kapryśnym egoistą. który budzi w niej sprzeczne uczucia. Wkrótce jednak stanie się jasne. że to właśnie on jest powodem. dla którego Mia nie potrafi się zdecydować na powrót do domu. Nagłe. nieznane i coraz silniejsze uczucie sprawia. że dziewczyna toczy ze sobą wewnętrzną walkę. Co zwycięż

32: https://woblink.com/ebook/proba-sil–177729u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/180189/pdf

1:

:

Cena:


Tysiąc wspaniałych słońc

Autor: Khaled Hosseini

Bez wątpienia najwyżej oceniana. najgłośniejsza i najchętniej czytana powieść 2007 roku. Niekwestionowany bestseller nr 1 w ponad 20 krajach świata. sprzedany w imponującej liczbie ponad 10 milionów egzemplarzy.

Osią fabuły rozgrywającej się w Afganistanie w ciągu ćwierć wieku są dzieje dwóch kobiet. które zrządzeniem losu poślubiają tego samego mężczyznę. despotycznego Rasheeda. Mariam ma zaledwie piętnaście lat. kiedy zostaje wysłana do Kabulu. by zostać żoną szewca.

Druga bohaterka. ambitna i wykształcona Lajla. w wyniku wybuchu bomby traci całą rodzinę. Po traumatycznych przejściach dochodzi do siebie w domu Rasheeda i Mariam. Stopniowo między kobietami rodzi się trudna przyjaźń.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 34


Blondynka w Paragwaju

Autor: Beata Pawlikowska

W najdalszym zakątku Paragwaju jest wioska. do której nie prowadzi żadna droga. Można tam tylko dopłynąć towarową łodzią. która raz w tygodniu wypływa z portu w odległym o trzy dni drogi mieście Concepción. To był mój cel. Dostać się do najdalej na północ wysuniętej ludzkiej osady położonej na bagnach tuż przy granicy z Brazylią i Boliwią.

Samotna wyprawa przez jeden z najmniej znanych krajów Ameryki Południowej. Pełna przygód. odkryć. zachwytów i smaku yerba mate. Największe wodospady świata Iguaçu i nowe zakończenie „Martina Edena”. które napisałam nocą płynąc łodzią po rzece Paragwaj.

Książka multimedialna z fotografiami i ponad 50 filmami nakręconymi na gorąco podczas z podróży.

Wydawnictwo: Edipresse Po

Cena: Mia Michelle


ISBN

9788324264278: Wydawnictwo

Format

23: https://woblink.com/ebook/wojna-i-nomos-carl-schmitt-o-problemie-porzadku-swiatowego-gornisiewicz-arkadiusz-177837u

Cena:dzieci komunistów, i krasicki bajki, patologie w zarządzaniu zasobami ludzkimi, angry birds gry online, wojciech kaute, daniel silva czarna wdowa, więzień labiryntu 2 streszczenie filmu, róża bez kolców, powtórka do egzaminu gimnazjalnego fizyka, matematyczne ciekawostki, vetulani bez ograniczeń, księgarnia ebook, torańska teresa, monokratyczny, intercyza przedmałżeńska wzór, hearts of iron 4 poradnik polska, rycerze średniowiecza, królewsko obdarowany, abominacja dan simmons, ja, anielica, ekonometria i badania operacyjne…