183609

183609

17.5: https://woblink.com/ebook/raw-rebirth-belle-aurora-183609u

1

:

Cena:


Światło ukryte w mroku

Autor: Sharon Cameron

Przejmująca powieść oparta na prawdziwej historii sióstr Podgórskich – Heleny i Stefanii. które podczas II wojny światowej ocaliły trzynaścioro Żydów. ukrywając ich na poddaszu własnego domu.

Jedno pukanie do drzwi mogło dla wszystkich oznaczać śmierć…

Przemyśl. 1943 rok. Nastoletnia Stefania Podgórska. nazywana od dziecka Fusią. pracuje w sklepie rodziny Diamantów. Jest zaręczona z jednym z ich synów. co młodzi muszą jednak utrzymywać w tajemnicy – ona jest katoliczką. on Żydem.

Wszystko się zmienia. kiedy do Przemyśla wkracza armia niemiecka. Diamantowie zostają zesłani do getta. a matka i brat Fusi na roboty przymusowe do Niemiec.

Stefania zostaje sama w okupowanym mieście. mając pod opieką kilkuletnią siostrę Helenkę.

Nagle rozlega się

https://woblink.com/ebook/365-dni-blanka-lipinska-177957u: https://woblink.com/product-publication/download/177957/epub

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/185200/pdf

1:

:

Cena:


ISBN

9788324069866: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/sprawa-dla-koronera-bateson-john-142656u

Cena:


Atomowe nawyki. Drobne zmiany. niezwykłe efekty

Autor: James Clear

Atomowe nawyki to sprawdzona i poparta naukowymi dowodami metoda kształtowania dobrych przyzwyczajeń i wyzbywania się złych nawyków.

„Fundamentem książki jest model nawyków składający się z czterech kroków (wskazówka. pragnienie. reakcja i nagroda) oraz czterech praw zmiany zachowania. które z tych kroków wynikają.

Przedstawione przeze mnie założenia stanowią zintegrowany model bazujący na naukach kognitywnych i behawioralnych. Moim zdaniem. jest to jeden z pierwszych modeli ludzkiego zachowania. który uwzględnia wpływ na nawyki zarówno bodźców zewnętrznych. jak i wewnętrznych emocji. Choć niektóre terminy mogą być ci znane. jestem przekonany. iż szczegóły – oraz zastosowanie czterech praw zmiany zachowania – wskażą ci nowe podejście do nawyków’.

Praktyczna. Inspirująca. Motywująca. Książka Jamesa Cleara to błyskotliwie napisany. wsparty teorią behawioryzmu poradnik prezentujący skuteczne podejście do budowania nawyków. Ta fascynująca lektura pozwala zrozumieć mechanizmy kierujące naszym codziennym zachowaniem. Na kanwie inspirujących przykładów James Clear pokazuje. jak drobne nawyki decydują o naszym życiu – często wiele lat później. Fenomenalna książka o tym. jak odnieść sukces metodą małych kroków.

Ewa Szmidt-Belcarz. CEO Grupy Empik

W programie Akademii Psychologii Przywództwa rozwijamy paradoksalne podejście do zmiany: mikrokorekty – makroefekty. Poszukujemy zarówno na poziomie organizacji. zespołów. jak i w zarządzaniu sobą takich nawyków. których korekta może pociągnąć za sobą lawinę zmian. Ta świetna książka wpisuje się w ten nurt i dlatego gorąco ją polecam.

Jacek Santorski. twórca Akademii Psychologii Przywództwa

Książka Jamesa Cleara idealnie odzwierciedla ludzkie zachowania. Autor pokazuje. jak tworzą się nawyki i jak nimi sterować. Tajemnica osiągania trwałych rezultatów polega na stosowaniu świadomych strategii kształtujących wybrane przyzwyczajenia. zgodne z tym. kim chcemy być. Z całego serca zachęcam do przeczytania!

Jakub B. Bączek. BĄCZEK. trener mentalny

Zwycięzcy i przegrani mają te same cele. Dlaczego więc jedni wygrywają. a inni nie? Otóż tajemnica tkwi w sile nawyków i zmianach. które dokonują się na trwałe w tożsamości. „Dopóki postęp nie stanie się częścią ciebie. dopóty będzie tylko przejściowy” – stwierdza autor. James Clear przedstawia sprawdzony zestaw metod. które pozwalają stworzyć system myślenia i działania prowadzący do zmiany postrzegania siebie. a w rezultacie do osiągnięcia spodziewanych efektów. Proces. który autor przedstawia w książce. jest mi bliski od lat. Stosując w praktyce podejście kognitywistyczne. oparte na mobilizowaniu neuroplastyczności mózgu. wraz z moimi klientami głęboko doświadczam tego. że rozpoczynając od małych kroków. możemy odnosić duże osobiste zwycięstwa. Serdecznie polecam „atomową” metodę Cleara.

Maciej Bennewicz. Instytut Kognitywistyki

Zmiana nawyków nie jest łatwa. James Clear dowodzi. że podstawową rolę grają czynniki zewnętrzne. Aby nad nimi zapanować. należy je poznać. a następnie zastosować odpowiednią technikę. O tym właśnie są Atomowe nawyki. Clear prezentuje wyniki badań naukowych. przeplata je opowieściami o konkretnych osobach i konkretnych zdarzeniach. równocześnie dostarczając czytelnikowi łatwe do zastosowania narzędzia do skutecznego działania i realizacji zamierzeń.

Ewa Mukoid. Master Coach ICF. dyrektor Instytutu Mukoid

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 44.9skrzynia władcy piorunów audiobook, krystyna mirek saga rodu cantendorfów, kostrikin wstęp do algebry pdf, drogi do wolności książka, michał musielak, miasta śmierci książka, królestwo popiołów pdf chomikuj, gramatyka języka polskiego szkoła podstawowa pdf, konferencja ptaków, to stephen king pdf, wal atlantycki, będzie bolało pdf, paw królowej pdf, vademecum przetrwania, prace magisterskie pedagogika, kontratyp mroz, houston, mamy problem!, boniecki. rozmowy o życiu, magiczne drzewo ebook, bartel embriologia pdf, różowa czekolada paufer, laptopowy milioner pdf, praca klasowa dziady cz 2…