Żyję! Depresja mnie nie pokona

Żyję! Depresja mnie nie pokona

Autor: Gillian Marchenko

Depresja sprawia. że ogarnia cię przygnębienie. tracisz apetyt. dopadają cię lęki i fobie. zaniedbujesz codzienne obowiązki. wreszcie – nie masz siły wstać z łóżka. Zazwyczaj przechodzisz kurację i po pewnym czasie wszystko wraca do normy. choroba mija. zdrowiejesz… Okazuje się jednak. że nie zawsze tak bywa.

Gillian Marchenko od wczesnego dzieciństwa zmaga się z dystymią – rodzajem przewlekłej depresji. którą postronni postrzegali przez lata jako skłonność do melancholii. wieczne niezadowolenie. wręcz ponuractwo. Zdarzają się jej także epizody ciężkiej depresji. Mimo tych trudności autorka znajduje siłę do walki o własne życie. Robi to nie tylko dla siebie. ale przede wszystkim dla rodziny – męża i czterech córek.

Żyję! Depresja mnie nie pokona to źródło wielu cennych wskazówek. jak sobie radzić z chorobą. i zastrzyk energii do walki o pełnię życia.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 33.99


Gra na cztery

Autor: Hanna Cygler

Dobrze nastrojone emocje.

Wirtuozerska gra na instrumencie niekoniecznie się przekłada na biegłość w sztuce życia. Przekonują się o tym bohaterki powieści: dwie skrzypaczki z gdańskiej filharmonii. menedżerka kwartetu smyczkowego i dziennikarka.

Trudne relacje z mężczyznami. toksyczne związki rodzinne. mroczne tajemnice. rywalizacja z kolegami muzykami. którzy nie przebierają w środkach. by dostać się na muzyczny top – zajmowanie się na co dzień kulturą wysoką nie chroni przed takimi problemami. Czy sobie z nimi poradzą? Gra na cztery. współczesna powieść obyczajowa. w charakterystyczny dla autorki lekki sposób – momentami zabawny. to znowu wzruszający – opowiada o życiowych i emocjonalnych sprawach kobiet. które żyją nie tylko muzyką.

Wyda: REBIS

Cena: 32.9życie po życiu, czerwony kapitan za darmo, bracia slater bronagh pdf, paradoks szympansa pdf, malcolm gladwell błysk, naturalne antybiotyki książka, kaci wołynia, wielka księga morskich zwierząt, asymetria lisa halliday, otwarta książka kolorowanka, czy słonie boją się myszy, korona sniegu i krwi, tess gerritsen ostatni który umrze, ekonometria maddala pdf, mój piękny syn chomikuj, akuszerka z sensburga, ewangelia jana komentarz…