Sen nocy letniej

Sen nocy letniej

Autor: William Shakespeare

Śluby i randki to doskonały temat na scenariusze. Wie o tym Hollywood. wiedział o tym również Szekspir. autor Snu Nocy Letniej. Akcja utworu rozgrywa się w Atenach. gdzie książe Tezeusz planuje swój ślub z Hipolitą. królową Amazonek. Jakby tego było mało na scenie pojawia sie także Egeusz. ze sprawą swojej córki. którą chce zeswatać z arystokratą Demetriuszem. Ale Hermia jak na złość. kocha Lizandera. Tezeusz daje jej wybór: wyjdzie za Demetriusza. a jeżeli się nie zgodzi. zostanie skazania na karę śmierci. lub pójdzie do klasztoru. W rezultacie Hermia ucieka z Lizanderem do lasu. gdzie nie obowiązuje ateńskie prawo.

Jednak leśne zacisze nie gwarantuje udanego związku. Tutaj psotny elf Puk opowiada o problemach w relacjach elfickiego króla Oberona i królowej Tytanii. Oberon jest zazdrosny. i kłóci si

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Sam w domu – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

Uwodzenie. Manipulacja. Erotyczna fantazja. Niebezpieczna gra. Gdy Sigrid wyjechała na wakacje. Mark czuł. że został zupełnie sam w domu. Prawda była inna.

Nie zwracał na nią uwagi. Był przyzwyczajony do jej obecności. Młodziutka Sonia to przecież jego gosposia… Jednak tak łatwo zatracić poczucie rzeczywistości. gdy w grę wchodzi pożądanie.

Przychodziła co noc. W półśnie pozwalała sobie na wszystko. Nigdy nie miał pewności. czy to. co się między nimi wydarzyło. działo się naprawdę. Rano wszystko wracało do normy. Mark nigdy nie był pewien. czego Sonia od niego chce. ale zawsze pozwalał się jej uwieść.

Aż do dnia. w którym Sigrid wraca…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


ISBN

9788726128208: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/na-ratunek-karuzeli-ewa-nowak-199636u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/197914/epub

1:

:

Cena:jerzy talaga, opowiesci z narnii pdf, cherezińskiej, wielkie oblężenie malty, matura angielski pdf, pan romantyczny leisa rayven pdf, historyzm maski, upadek zssr, dziewczyny seks, fortynbras się upił, józef naumowicz, anatomia ludzkiej destrukcyjności pdf, mórz, trylogia zła, maciej jaskot, potega podswiadomosci audiobook, głód knut hamsun…