Miłość leczy rany

Miłość leczy rany

Autor: Katarzyna Bonda

Nowa seria kryminalna Katarzyny Bondy!

Kryminał napisany z rozmachem. jakiego jeszcze nie widziano. Wielowątkowa powieść o walce i nadziei. zbrodni i miłości. przepełniona tajemnicą. Dwa plany czasowe i liczne wątki spaja opowieść o uczuciu Polki do uciekiniera z Kazachstanu.

Igor jest znanym na Dolnym Śląsku uzdrowicielem. Skutecznie pomaga ludziom. dlatego tłumnie ciągną do niego. gdy są w potrzebie. Pojawił się w Górach Sowich kilka lat wcześniej i poznał dziewczynę. która została jego narzeczoną. Nikt jednak nie wie. co robił przedtem. Ma sekret. którego nie chce wyjawić nawet ukochanej kobiecie.

W kazachskim Uralsku przed laty doszło do krwawej zbrodni. Zginęli szefowie lokalnego gangu ˗ synowie kasty władców. Sąd wydał na sprawcę mordu zaoczny wyrok śmierci. Stars

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 44.99


Ślad na piasku

Autor: Andrea Camilleri

Pewnego ranka po przebudzeniu komisarz Montalbano odkrywa zbrodnię popełnioną praktycznie na progu jego domu: na plaży znajduje ciało zmaskrowanego konia czystej krwi. które znika w tajemniczy sposób. zanim policja zdoła przedsięwziąć jakieś kroki. Pozostaje po nim tylko ślad na piasku. Niedługo potem odnalezione zostaje także ciało stróża stajni. z której skradziono konia. Prowadząc śledztwo. komisarz zmuszony będzie wkroczyć niechętnie w pełen blichtru świat arystokracji. posiadaczy ziemskich i snobistycznych milionerów. gdy tymczasem w Marinelli nieznani sprawcy włamują się kilkakrotnie do jego domu: niczego nie kradną. ale zdają się czegoś bardzo uporczywie szukać: ale czego właściwie? Tego nie wie nawet sam Montalbano…

Wydawnictwo: Oficyna Literacka Noir sur Blanc

Cena:


Urwane ślady

Autor: Janusz Szostak

KAŻDEGO DNIA LUDZIE GINĄ BEZ WIEŚCI. WIELU Z NICH NIGDY SIĘ NIE ODNAJDUJE.

Zaginął. wyszła z domu. znaki szczególne. miała na sobie – codziennie widujemy takie ogłoszenia. Zwykle nie zwracamy na nie uwagi. bo przecież nie dotyczą nas. Jednak wystarczy chwila. by nasze spokojne dotąd życie nagle wywróciło się do góry nogami.

Wydawałoby się. że w czasach wszechobecnego monitoringu i smartfonów tropionych przez stacje przekaźnikowe zjawisko zaginięć w ogóle nie ma prawa bytu. A jednak z policyjnych danych wynika. że rocznie znika w Polsce około 20 tys. osób.

To także niewyobrażalna tragedia rodzin. które latami czekają na swoich najbliższych. Bez jakiejkolwiek informacji. Bez nadziei. Pozostawione same sobie. Niestety. sporo zaniedbań ma na swoim koncie policja. która często bagatelizuje problem.

Najważniejszy jest tu czas. Nikt bowiem nie ginie bez śladu. Ślady są zawsze. tylko czasami gwałtownie się urywają…

Wydawnictwo: Harde Wydawnictwo

Cena: 29.99fizjologia ciąży pdf, 21,37, landfryd, układ trójmiejski pdf, portolany, lee child czas przeszły pdf, naturalne antybiotyki z bożej apteki, sapieha amerykańska księżna, psychologia pdf, mariusz rosik, nie wybacze, bozena aksamit, ebook english, podstawy fizyki 3 halliday pdf, imie rozy pdf, dobre uczynki, droga do niewolności…