Tylko dla ciebie

Tylko dla ciebie

Autor: Vi Keeland

Drugi tom seksownej historii. która miała swój początek w raju

Jack i Sydney spędzili tydzień w raju. To miała być tylko wakacyjna przygoda. ale szybko się okazało. że dla obojga wspólny czas znaczy coś więcej.

Teraz próbują zbudować prawdziwy związek i wszystko wskazuje na to. że mają szansę na szczęśliwe zakończenie. Jednak Sydney otrzymuje propozycję zawodową. o jakiej zawsze marzyła i postanawia. że nie zmarnuje takiej szansy.

Podążając za marzeniami. Sydney wyrusza w tournee. Podczas koncertów towarzyszy jej mężczyzna. któremu nie jest obojętna. Czy wakacyjna miłość Jacka i Syd ma szansę przetrwać w prawdziwym życiu?

___

O autorce

Vi Keeland – bestsellerowa autorka literatury erotycznej. Jej książki zawsze znajdują się w czołówkach rankingów „New

:

Cena:


ISBN

9788379615445: Wydawnictwo

Format

27.39: https://woblink.com/ebook/tarabanie-w-barbakanie-henryk-chmielewski-8313u

Cena:


ISBN

9788324057405: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/epidemia-sonia-shah-147877u

Cena:


Słomiany król

Autor: Józef Ignacy Kraszewski

Zaraz po śmierci Bolesława Chrobrego. którego imienia postrach trzymał nieprzyjaciół z dala i po zgonie cesarza niemieckiego Henryka Pobożnego. który był sprzymierzeńcem Bolesława. nowy cesarz Konrad wypowiedział wojnę sąsiednim plemionom słowiańskim. Polska została zewsząd napastowaną. zdobycze Bolesławowe wydzierano jej od granic dalekich; Mieczysław II. pomimo mętwa osobistego. napadom bronić się nie umiał. Niesłusznie króla tego „gnuśnym“ nazwano. on był tylko nieudolnym do utrzymania tego. co ojciec jego stworzył i zdobył.

Wydawnictwo: Psychoskok

Cena: 6.9


ISBN

9788366074477: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/dam-ci-to-wszystko-dolores-redondo-124560u

Cena:


Jak być silną i wysoko wrażliwą.

Autor: Sylvia Harke

Niezwykle empatyczny poradnik dla kobiet. w którym spotykają się dwie kultowe książki: „Biegnąca z wilkami” Clarissy Pinkoli Estes i „Wysoko wrażliwi” dr Elaine Aron. Wysoka wrażliwość sprawia. że my. kobiety. postrzegamy świat w wyjątkowy sposób. ale jednocześnie z tego powodu czujemy się bardzo wyobcowane i samotne… Potrzebujemy szczególnego wsparcia. by dostrzec i pokochać swoją niepowtarzalność. Ta książka powstała. aby przywrócić nam równowagę. powstrzymać gonitwę myśli i zdjąć z naszych barków ciężar poczucia winy oraz wstydu. Sylvia Harke uczy wysoko wrażliwe kobiety miłości do samej siebie; pragnie im przekazać. że znajdą odpowiedzi na swoje pytania. będą kochane. odkryją własną ścieżkę. i przede wszystkim – że są doskonałe takie. jakie są! Dzięki temu poradnikowi zrozumiesz. że nie jesteś sama. i dowiesz się. jak po kobiecemu radzić sobie z wysoką wrażliwością. Dostrzeżesz w sobie pokłady empatii i kreatywności. Nauczysz się słuchać swojej intuicji. Pomogą ci w tym inspirujące historie innych wrażliwych kobiet. medytacje z przewodnikiem. rozszyfrowanie kodów zawartych w bajkach i starożytnej kobiecej wiedzy. Otwórz się na swoją wrażliwą stronę i odkryj ukryte w niej piękno!

Wydawnictwo: Feeria

Cena: 37.9podwójne ryzyko gangstera pdf, arsene wlamywacz, pierwsza na liście pdf, przybylik marek tragedia w rodzinie, egzamin sep pytania i odpowiedzi pdf, zielińska urszula, nie jest za późno, parabellum prędkość ucieczki, teoretyczne podstawy informatyki, royal kraina z jedwabiu pdf, protokół dyplomatyczny książka, chłopiec z grenlandii pdf, john toland, felix net i nika oraz gang niewidzialnych ludzi audiobook free, dickens wielkie nadzieje…