https://woblink.com/product-publication/download/199714/epub

https://woblink.com/product-publication/download/199714/epub

1:

:

Cena:


Krzyże na rozstajach

Autor: Rafał Dębski

Major Jacek Bzowski trafia do aresztu. Zarzuca mu się współpracę z grupą fałszującą pieniądze i zajmującą się przemytem narkotyków oraz substancji rozszczepialnych przeznaczonych dla islamskich ekstremistów.

Sprawa wydaje się być oczywista. gdyby nie fakt. że Bzowski to przełożony oraz przyjaciel komisarza Michała Wrońskiego. Spisek? Być może.

Wroński rozpoczyna śledztwo. Na swój celownik bierze Roberta Miguła. łazarza szukającego zemsty na majorze. Szukając dowodów na to. że Bzowski został wrobiony. rusza w podróż po Polsce i nie tylko. Odkrywa. że komuś bardzo zależy na tym. żeby jego przełożony został uznany za winnego.

Z czasem wszystko zdaje się wskazywać na działalność ogromnej sekty… Czy to możliwe?

Kontynuacja „Żelaznych kamieni’ i „Labiry

:

Cena:


Spotkanie pod zegarem

Autor: Gordon Barbara

Powieść autorstwa Barbary Gordon. jednej z najbardziej poczytnych autorek w czasach PRL. Książka jest przykładem ‚kryminału milicyjnego’ – gatunku literatury popularnej. który wykształcił się w tamtym okresie.

Publikacja będzie bez wątpienia interesująca dla miłośników nietuzinkowych kierunków literackich. Powieści milicyjne doskonale oddają nastroje czasów PRL. zwłaszcza. że opisywane w nich śledztwa prowadzą zwykle oficerowie milicji.

Żurawice to małe. spokojne miasteczko. w którym wszyscy się znają. Życie młodych toczy się tu głównie w klubie „Pod Zielonym Listkiem’. który od zawsze był miejscem pełnym szalonych nocnych zabaw i romansów.

Doskonale wie o tym Jacek Dąbrowa. ulubieniec żurawieckich dziewczyn. ukochany Kaliny Łękowskiej.

Tego dnia para umawi

14.99: https://woblink.com/ebook/gwiazdy-na-ziemi-gordon-barbara-199841u

Cena:


Hania Humorek przepowiada przyszłość

Autor: Megan McDonald

Czy magia naprawdę istnieje? Czy możemy dowiedzieć się tego. co nas czeka w przyszłości?

A Hania Humorek potrafi i na jeden dzień zamienia się w wróżkę! Wszystko za sprawą tajemniczego pierścienia. który mała bohaterka znajduje w płatkach śniadaniowych. To chyba jakieś czary. bo Hania wie. co zdarzy się za chwilę. I tak na przykład udaje się jej przepowiedzieć wyniki klasówki z matematyki. Czy to możliwe. że Hania Humorek jest najprawdziwszą na świecie wróżką. a jej pierścień posiada ogromną moc?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99moja niewolnica claire, ziarno prawdy showmax, slash książka, cialo nie klamie, atomowe nawyki, szymon popławski, mikuła paulina, marcin pełka, zabiegi dorektalne, conflict of nations poradnik, henryk machel, mysterious stranger, seksownik czyli mądrze i pikantnie pdf, jonas jonasson, ugrupowania integracyjne, wojna polsko ruska o co chodzi, tomasz awłasewicz…