Pogrzebani

Pogrzebani

Autor: Graham Masterton

Domek robotnika obok starej przędzalni wełny w Blarney w hrabstwie Cork pilnie strzeże sekretu sprzed lat. W 1921 roku zamieszkująca go rodzina: matka. ojciec i dwoje dzieci zniknęła bez śladu w niewyjaśnionych okolicznościach. Dziewięćdziesiąt lat później ich zmumifikowane zwłoki wydobyto spod podłogi. 

Rany postrzałowe w czaszkach wydają się wskazywać na egzekucję przeprowadzoną przez IRA. ale w toku śledztwa Katie Maguire trafia na trop zadawnionych zatargów. które po latach odżywają na nowo.

W TEJ CZĘŚCI IRLANDII LUDZIE NIE ZAPOMINAJĄ I NIE WYBACZAJĄ. A PRZESZŁOŚCI NIE DA SIĘ PO PROSTU POGRZEBAĆ…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 31.5


WKRĘCENI

Autor: Steve Cavanagh

Zanim przeczytasz tę książkę. musisz wiedzieć trzy rzeczy:

Po pierwsze. szuka mnie policja. żeby oskarżyć o morderstwo.

Po drugie. nikt nie wie. kim jestem.

Po trzecie. jeśli odkryjesz moją tożsamość. będziesz następną ofiarą.

A kiedy przeczytasz tę książkę. zobaczysz. że prawda jest o wiele bardziej pokręcona…

Kim jest J.T. LeBeau?

Światowej sławy autorem bestsellerowych kryminałów. Genialnym twórcą fabuły. który zadba o to. żeby każdy bohater i czytelnik został koncertowo wkręcony. Pewna kobieta podejrzewa. że jest nim jej mąż. który ukrywa miliony na koncie. a w zamkniętej szufladzie trzyma dowody potwierdzające jego związek z tajemniczym pisarzem. Ale prawda jest o wiele bardziej skomplikowana… I daje mordercy olbrzymią przewagę.

:

Cena:sam sykes, kossakowska książki, historia wewnętrzna pdf, shōgun (powieść), warszawa kryminalna, stanisława lema, sierpniowe salwy, nauka programowania z minecraftem pdf, kwiat kalafiora, brzóska brzóskiewicz, www 1944 waw pl, ortodoksja chesterton, remigiusz mróz nieodnaleziona pdf, ewa korczyńska, erich daniken, od morza do morza, epub książki, bad boy go to hell pdf…