Nakarmić wilki

Nakarmić wilki

Autor: Maria Nurowska

Kasia. absolwentka warszawskiej SGGW. przyjeżdża w Bieszczady. by zebrać materiał do pracy doktorskiej o wilkach. W stacji naukowej przebywają już Olgierd i Marcin. Mężczyźni nie wierzą. że ich nowa towarzyszka wytrzyma trudy życia w lesie. Kasia jednak okazuje się osobą nie tylko odporną na niewygody. ale też wyjątkowo odważną. Pierwsza nocna obserwacja wilków staje się początkiem wielkiej fascynacji Katarzyny. a kolejne. coraz bliższe spotkania z watahą sprawiają. że między dziewczyną a wilkami wytwarza się niemal mistyczną więź. W jej obliczu wszystkie miejskie rozczarowania tracą znaczenie. Kasia angażuje się obronę okrytych złą sławą zwierząt. sprowadza do pobliskiej wsi owczarki podhalańskie. mające odstraszać drapieżniki i trzymać je z dala od ludzkich zagród. W końcu wchodzi w drogę miejscowemu kłusownikowi. narażając własne życie. W tym samym czasie między nią a Olgierdem rodzi się uczucie.

Maria Nurowska – jedna z najwybitniejszych i najpopularniejszych polskich pisarek. Wydała ponad trzydzieści tytułów. Jej książki są wydawane w 23 krajach; w Niemczech. we Francji i w Chinach były bestsellerami.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


Naturalne wody owocowe. Jak prawidłowo wykonać energetyzujące. oczyszczające i antyoksydacyjne izotoniki – PDF

Autor: Marque Susan

Czujesz. że nie możesz żyć bez słodkich napojów. a by ugasić pragnienie sięgasz po nie. zamiast po wodę? Wiesz. ile dodatkowego cukru dostarczasz swojemu organizmowi? Skorzystaj z prostych przepisów na naturalne wody owocowe i zadbaj o swoje ciało. Nie tylko nawodnisz organizm. ale również dostarczysz witamin i składników odżywczych. poprawisz metabolizm i zadbasz o zdrowie narządów. Zwiększysz poziom energii. zniwelujesz zmęczenie. bóle głowy. poprawisz koncentrację i produktywność. Wody owocowe zmniejszają ryzyko cukrzycy. chorób serca. udaru i innych dolegliwości. Zaczniesz dowolnie łączyć owoce i tworzyć własne kompozycje smakowe. Poznasz sposoby na wykorzystanie raz użytych owoców i zamienisz je w

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 29.9


https://woblink.com/product-publication/download/160746/epub

1:

:

Cena:


David Copperfield

Autor: Charles Dickens

David Copperfield on Charles Dickensin romaani. joka ilmestyi 1850. Useimpien Dickensin romaanien tavoin se ilmestyi aluksi sarjana. David Copperfield on niin kutsuttu kasvuromaani. joka seuraa päähenkilön elämää syntymästä lähtien. Monet sen tapahtumat ovat peräisin Dickensin omasta elämästä. ja sanotaankin että se on Dickensin romaaneista omaelämäkerrallisin.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 14.9


ISBN

9788381035262: Wydawnictwo

Format

31.5: https://woblink.com/ebook/nie-chce-cie-stracic-abbi-glines-161072u

Cena:nathaniel branden 6 filarów poczucia własnej wartości pdf, styl bardzo osobisty, gonitwa chmur, porwany za mlodu, bezpłatne ebooki po polsku, jak wytresować lorda, feliks jaroszyk, adam bielecki ksiazka, ksiązki romans, książki na czytnik, stara baśń pdf, pan lodowego ogrodu ebook, moc apoliona pdf, mark greaney, obóz świętych pdf, szklany tron 6, zatrute pioro, nowa tożsamość ewelina dobosz pdf, michał klimaszewski…