Podstawy ekonomii

Podstawy ekonomii

Autor: Eugeniusz Kwiatkowski

Nowe. zaktualizowane i rozszerzone wydanie cieszącego się od lat niesłabnącym zainteresowaniem podręcznika zawierającego prezentację podstawowych zagadnień współczesnej ekonomii. zarówno w skali makro. jak i mikro.

Obok ujęć teoretycznych. odnoszących się do dorobku głównych nurtów teorii ekonomii. zawiera odwołania do rzeczywistości gospodarczej. zwłaszcza gospodarki polskiej okresu transformacji.

W nowym wydaniu zostały zaktualizowane treści poszczególnych rozdziałów i zmieniony ich układ. Dodano także nowe rozdziały. w których m.in. omawiane są główne nurty ekonomii. zagadnienia związane z polityką pieniężną. integracją europejską i globalizacją.

Do najważniejszych zalet podręcznika należą:

29.9: https://woblink.com/ebook/zbigniew-ksiaze-polski-norbert-delestowicz-27462u

Cena:


ABC

Autor: Agata Christie

Seryjny morderca zabija ludzi w porządku alfabetycznym. Odpracował już litery ‚A’. ‚B’ i ‚C’… Czy zostanie schwytany. zanim dojdzie do ‚Z’?

Sprytny przestępca umyka wymiarowi sprawiedliwości. mimo że przed każdą zbrodnią wysyła list z informacją. gdzie i kiedy należy szukać następnej ofiary. Koło zwłok zawsze zostawia rozkład jazdy pociągów. potocznie zwany ABC. Co więcej. w listach również podpisuje się ‚A.B.C.’. Czyżby zabójca cierpiał na kompleks alfabetyczny? Herkules Poirot czuje jednak. że za tym pozornym szaleństwem musi skrywać się umysł przebiegły i metodyczny. a zostawiane wskazówki mają sprowadzić policję na błędny trop.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dolnośląskie

Cena: 16.99


Jej ostatni obraz

Autor: Jayne Ann Krentz

Jako dzieci przeżyli piekło. Jako dorośli boją się miłości.
Lecz tylko miłość może ich ocalić przed przeszłością…

Malarka przerażających wizji rzuca się do morza – ale zostawia jeden ze swoich sekretów…
Swój ostatni obraz przesyła Virginii Troy. właścicielce modnej galerii sztuki w Seattle.
To ostrzeżenie. że koszmar. o którym Virginia usiłuje zapomnieć od dwudziestu lat. się nie skończył.
A ona znów jest w niebezpieczeństwie.
Pomóc jej może prywatny detektyw Cabot Sutter. Nie widzieli się od dzieciństwa. od dnia. który naznaczył ich życie na zawsze. Teraz muszą wspólnie rozszyfrować wskazówki ukryte w obrazie. Wśród kłamstw i manipulacji. mogąc ufać tylko sobie i rodzącej się namiętności. są coraz bliżej rozwikłan

:

Cena:


Noblista z Nowolipek

Autor: Górlikowski Marek

Józef Rotblat ma 36 lat. gdy w tajnym projekcie Manhattan pracuje nad bombą atomową. Jest Polakiem i odmawia przyjęcia brytyjskiego obywatelstwa – będzie przez to podejrzany o szpiegostwo na rzecz Związku Radzieckiego. Gdy buduje najstraszliwszą broń masowej zagłady. jego najbliżsi w okupowanej Polsce dzień i noc walczą o przetrwanie. Pół wieku później otrzyma Pokojową Nagrodę Nobla. Trudno uwierzyć. że ta historia wydarzyła się naprawdę.

Noblista z Nowolipek to nie tylko inspirująca opowieść o człowieku. który miał odwagę sprzeciwić się światowym mocarstwom. To wciągająca. znakomicie opowiedziana historia początków fizyki jądrowej. budowy bomby atomowej i rozkręcającego się wyścigu zbrojeń.

Marek Górlikowski dociera do dokumentów FBI. polskiej

32.9: https://woblink.com/ebook/agonia-kapusta-pawel-134111u

Cena:angielski w restauracji pdf, stanislaw kot, środowisko wychowawcze pdf, sposób na elfa pdf darmowy, narzeczona na chwilę, chyłka 10 tom, rekreacje mikołajka pdf, grecka polis, wizygot, quizy angielskie, paw krolowej, dziewczyny z dubaju książka pdf, marketing mix pdf, słownik psychologiczny…