EPUB.MOBI

EPUB.MOBI

14368: 18

https://woblink.com/product-publication/download/14368/epub

:

Cena:


ISBN

9788377794951: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/przysionek-dom-dla-pozornie-umarlych-tomasz-kowalski-143965u

Cena:


Zniknięcie Sary

Autor: Szagdaj Nadia

Rok 1911. Prywatna detektyw Klara Schulz dostaje tajemnicze zaproszenie na sesję fotograficzną w Danzig. Mimo sprzeciwu najbliższych lekkomyślnie wyrusza w podróż. Na miejscu okazuje się. że ktoś zastawił na nią pułapkę….

Tymczasem w Breslau znikają bez śladu dwie młode kobiety: Renate. romska robotnica z fabryki mebli. oraz Sara. córka bogatego lekarza. Szybko wychodzi na jaw. że sprawy te łączy więcej. niż mogło się wydawać. Zrozpaczeni opieszałością policji rodzice obu dziewcząt zwracają się po pomoc do detektyw Schulz. Klara jednak wraca z Danzig kompletnie odmieniona…

Co tak naprawdę wydarzyło się w Danzig? Komu zależało na tym. żeby trzymać Klarę z dala od Breslau? 

Wydawnictwo: Wydawnictwo Dragon

Cena: 34.95


Show

Autor: Vi Keeland

Jeden kontrakt. wiele zasad i wielka pokusa. żeby je złamać

Jedna z najpopularniejszych autorek romansów Vi Keeland wraca na polski rynek z nową elektryzującą historią. której bohaterka bierze udział w reality show!

Kiedy Kate zdecydowała się na udział show. w którym miała rywalizować z innymi dziewczynami o serce Flynna. zgodziła się na wszystkie zasady programu. Wydawało się jej. że nie będzie z tym problemu. Jednak wtedy nie znała jeszcze seksownego Coopera. który pokrzyżował jej wszystkie plany.

Wkrótce dziewczyna traci grunt pod nogami i nie wie. jak walczyć o względy Flynna. bo serce oddała Cooperowi. Jednak Kate wie. że kontrakt to kontrakt i musi trzymać się zasad. zwłaszcza że na ich straży stoi wcielony diabeł.

Złamanie zasad jeszcze nigdy nie było takie kuszące!

__

Vi Keela

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 31.9


Lwy Pansziru

Autor: Ken Follett

Rok 1982. Do Afganistanu okupowanego przez wojska sowieckie przybywa Jean-Pierre Debout. francuski lewicowy ideowiec by pod przykrywką pracy lekarza na bieżąco informować KGB o dostawach broni i leków z terenu Pakistanu. Wskutek jego donosów dochodzi do masakry jednego z oddziałów partyzanckich. O pracę dla Rosjan nie podejrzewa go nikt oprócz żony – Angielki Jane. Sytuacja zmienia się. gdy w ten sam rejon trafia z misją szkolenia rebeliantów niegdysiejszy przyjaciel Jean-Pierre`a. kiedyś kochanek Jane. agent CIA Ellis Thaler. Dawna miłość wybucha z nową siłą. a rozgrywka polityczna między mężczyznami staje się również rywalizacją o uczucie pięknej kobiety.

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 30nowoczesna biblioteka, palące pożądanie, miłość to wybór, gramatyka historyczna języka polskiego, uslugi seksualne, universum metro, wielka historia polski fogra, potęga miłości książka, ziarno prawdy audiobook, allen carr mp3, immunogennosc, podstawy ekonomii milewski kwiatkowski pdf, cud miód malina, chroń mnie przed tym czego pragnę, opowieści z ziemiomorza, czołgi niemieckie 1939, najszczęśliwsza, sprawdzian z genetyki gimnazjum, zygmunt miłoszewski ziarno prawdy, osobowość intp, nie wywołuj wilka z lasu, biskupstwo poznańskie, michał szurek, serce meduzy, nowo mowa…