ISBN

ISBN

9788381291231: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/kraina-martw

Cena:


Siła jej piękna

Autor: Agnieszka Opolska

Osiem utalentowanych polskich autorek i jedno niełatwe zadanie — odnalezienie siły i piękna. które tkwią w każdej z nas. Opowiadania wchodzące w skład antologii są tak różnorodne jak kobiety. które je napisały. Autorki opowiadają o zwycięstwie w zmaganiach z przeciwnościami losu i osobistymi dramatami.

Czy twoja historia jest podobna? Czy teraz uwierzysz w siebie? Czy dotrzesz do ukrytej w tobie siły? Każda z nas jest inna. piękna na swój wyjątkowy sposób!

OD KOBIET DLA KOBIET

ODNAJDŹMY W SOBIE SIŁĘ I PIĘKNO! 

Kawałki szkła. niepewność unosząca się ponad stronami i mrok. który pochłonie was bez reszty. Przepadłam. teraz czas na was. „Alex bez lustra” to opowiadanie. które musicie przeczytać. Gorąco polecam.

<

https://woblink.com/ebook/wbrew-sobie-katarzyna-kolczewska-16926u: https://woblink.com/product-publication/download/16926/epub

Cena:


ISBN

9788327639905: Wydawnictwo

Format

24.99: https://woblink.com/ebook/inna-kobieta-daniel-silva-138583u

Cena:


:

:

Cena:


https://woblink.com/ebook/ksiezyc-jest-kobieta-joanna-gawrych-skrzypczak-27631u

https://woblink.com/product-publication/download/27631/epub: 1

:

Cena:woblink logowanie, le mans 66 chomikuj, grynberg poufne, martina stoess, morton kate, beata nowacka, ryk kamiennego lwa, jak mniej myśleć pdf, trzy razy ty pdf, janina konarska, audiobook za darmo do pobrania, sierżant cuff audiobook chomikuj, dariusz gotlib, dmso pdf…