Chory Kotek

Chory Kotek

Autor: Jachowicz Stanisław

Kto z nas nie zna opowiastki zaczynającej się od słów: ‚Pan kotek był chory i leżał w łóżeczku. I przyszedł do niego kot doktor…?’ A jest to jeden z najpopularniejszych. skierowanych do dzieci wierszy Stanisława Jachowicza. Nowa. bogato ilustrowana wersja klasycznej bajki dla dzieci.

 

Wydawnictwo: Siedmioróg

Cena: 2.49


https://woblink.com/product-publication/download/197844/epub

1:

:

Cena:


Gdzie dawniej śpiewał ptak

Autor: Kate Wilhelm

Powieść zdobyła nagrody HUGO. JUPITERA I LOCUSA.

Najlepsza z dotąd napisanych powieści o klonowaniu. – „Locus”

Świat znalazł się na krawędzi — gwałtowne zmiany w przyrodzie. choroby o zasięgu globalnym. konflikt nuklearny i powszechna bezpłodność zagrażają istnieniu gatunku ludzkiego. Bogata rodzina Sumnerów postanawia walczyć o przetrwanie. tworząc w Appalachach odizolowany ośrodek naukowy. Nadzieję na ratunek widzi w klonowaniu ludzi. ale po kilku pokoleniach planuje wrócić do naturalnych metod prokreacji. Gdy dojrzewają pierwsze klony. zaczynają się pojawiać poważne problemy. Eksperyment z wolna wymyka się spod kontroli…

Pełna napięcia i emocji. zapadająca w pamięć. zmuszająca do refleksji powieść. Przepięknie i wciągająco opowiada o losie rodziny. jednostki i społeczeństwa w ekoapokaliptycznej scenerii.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 37.9


Rodzina Martenów

Autor: Irena Krzywicka

Powieść. której akcja dzieje się w Warszawie w 1885 roku. przedstawia losy rodziny Martenów. rodziców i czworga dzieci. Pan Marten jest właścicielem niedużej drukarni. zgorzkniała. pełna chłodu żona obwinia go o niezadowalający ją poziom życia rodziny. Najstarszy syn. Gucio. rozpoczyna właśnie życie zawodowe. jego młodszy brat Kamil kończy gimnazjum. Córki Martenów. potulna Hesia i nadwrażliwa Ania. bezustannie poddawane krytyce przez matkę. próbują być dla siebie wsparciem.

Obok życia rodzinnego w powieści ukazane zostają stosunki społeczne panujące w Warszawie w latach 80. XIX wieku i młodzieńcza fascynacja ideami socjalistycznymi.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 12.99


Brunch i wielokrotne orgazmy – opowiadanie erotyczne

Autor: Nielsen Beatrice

Rina pracuje w branży porno. więc jest odpowiednią osobą. by udzielić rady dotyczącej orgazmów. Niemniej jednak gdy jej kolega zastanawia się pewnego dnia. co zrobić. żeby jego partnerki dochodziły wielokrotnie. nie potrafi dać mu jednoznacznej odpowiedzi. Wpada jednak na pewien pomysł. Zaprasza trzy kobiety. które poznała online. na drugie śniadanie. żeby to z nimi skonsultować. Już od dawna wymieniają się przemyśleniami na temat seksu i wszystkie mają nadzwyczaj swobodne podejście do tej sfery. Spędzają ze sobą pikantne i frywolne przedpołudnie przy stole zastawionym nie tylko owocami i rogalikami francuskimi. ale także półmiskami. na których leżą przeróżne wibratory i inne zabawki erotyczne.

Nowela została wydana we współpracy ze szwedzką reżyserką filmową Erik

12.9: https://woblink.com/ebook_czasopisma/miesiecznik-znak-nr-781-duchowosc-2-0-autor-zbiorowy-189723

Cena:milan kundera książki, francuski arystokrata, paweł lisicki epoka antychrysta, prawo międzynarodowe prywatne, rozkosze grzechu meghan march pdf, stulecie winnych 2 pdf, sprawdzian umiejętności matematycznych po klasie 3, tomasz kostro, obudź w dziecku olbrzyma, zeszyty naukowe małopolskiej wyższej szkoły ekonomicznej w tarnowie, rachunkowość od podstaw pdf, bracia slater damien pdf chomikuj, beata kost, analiza fundamentalna pdf, prezes i spółki, poniemieckie karolina kuszyk, wacław forajter, brunon holyst…