Smętarz dla zwierzaków

Smętarz dla zwierzaków

Autor: Stephen King

Czasami martwe jest lepsze.

Zazwyczaj przeprowadzka to początek nowego życia. ale dla rodziny Creedów stała się początkiem ich końca. Mistrz horroru Stephen King zaprasza czytelników na wycieczkę do piekła i z powrotem!

Na świecie istnieją dobre i złe miejsca. Nowy dom rodziny Creedów w Ludlow był niewątpliwie dobrym miejscem – przytulną. przyjazną wiejską przystanią po zgiełku i chaosie Chicago. Cudowne otoczenie Nowej Anglii. łąki. las to idealna siedziba dla młodego lekarza. jego żony. dwójki dzieci i kota. Wspaniała praca. mili sąsiedzi i droga. po której nieustannie przetaczają się ciężarówki. Droga i miejsce za domem. w lesie. pełne wzniesionych dziecięcymi rękami nagrobków – to tam dzieci z miasteczka zakopują swe martwe zwierzaki. Ci. którzy nie znają przeszłości. zwykle ją powtarzają… i nie chcą słuchać ostrzeżeń.

Stephen King napisał tę powieść podczas pobytu w wynajętym domku w Orrington. w stanie Maine. Fakt ten niewiele by znaczył. gdyby nie cmentarz zwierząt. który znajdował się nieopodal…

Najnowsza ekranizacja bestsellerowej powieści mistrza grozy trafi do polskich kin już 3 maja 2019 roku.

W filmie zobaczymy m.in. Jasona Clarke’a. Johna Lithgowa oraz Amy Seimetz.

Stephen King jest autorem ponad pięćdziesięciu światowych bestsellerów. które sprzedały się na świecie w ponad 350 milionach egzemplarzy. Są wśród nich takie klasyki jak ‚Lśnienie’. ‚Carrie’. ‚Miasteczko Salem’. ‚Oustider’ i ‚Smętarz dla zwierzaków’. W 2014 roku King otrzymał National Medal of Arts. a w 2003 roku National Book Foundation Medal za zasługi dla literatury amerykańskiej. Mieszka w Bangor w stanie Maine ze swoją żoną. pisarką Tabithą King.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


Podróż na Wschód

Autor: Hermann Hesse

Podróż na Wschód. nazywana niekiedy uwerturą do głównego dzieła Hessego. Gry szklanych paciorków. rozgrywa się na pograniczu światów: świata rzeczywistego i świata imaginacji. Cel wyprawy. Wschód. symbolizuje wewnętrzne odrodzenie. a jej uczestnicy są wędrowcami na pograniczu kultur. przeszłości i teraźniejszości. swoistym pochodem wiernych. o którym Hesse pisał: „Ten pochód wiernych i ufnych dążył na Wschód. do Ojczyzny Światła. nieprzerwanie i od wieków. był on w drodze od całych stuleci. zmierzając do świetlistej krainy cudu. do Ojczyzny. […] Naszym celem był nie tylko Wschód. czy raczej: nasz Wschód był przecież nie tylko jakimś krajem czy pojęciem geograficznym. lecz również ojczyzną i młodością duszy. znajdował się wszędzie i nigdzie. Był jednością wszystkich czasów”.

Wydawnictwo: Media Rodzina

Cena: 24


ISBN

9788381192743: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/finezja-uczuc-aneta-krasinska-147774u

Cena:


Floryda

Autor: Lauren Groff

Dwie małe siostry. które nagle zostają same na przepięknej plaży. nie do końca rozumieją. co się wokół nich dzieje. ale przeczuwają. że trzeba szukać ratunku. Podczas wakacji matka z kilkuletnimi synkami zostają w domu na odludziu zdani tylko na siebie; muszą przeżyć. choć w bujnych zaroślach czai się niebezpieczeństwo. Malowniczy cypel zostaje zaatakowany przez huragan i tylko czas pokaże. czy samotna kobieta przetrwa atak żywiołu w opuszczonym

miasteczku.

Dla wielu Floryda to miejsce pełne słońca. kryształowo czystej. błękitnej wody i białych piasków. Być może to prawda. ale Lauren Groff w swoich opowiadaniach nie tam nas zabiera. Wraz z autorką odkrywamy mroczne zakątki świata i ludzkiej duszy. w których czai się strach. prawdziwy lub wyimaginowany.

:

Cena:


ISBN

9788324070640: Wydawnictwo

Format

37.99: https://woblink.com/ebook/podrozny-alexander-boschwitz-151974u

Cena:krzysztof bielawny, angielski u lekarza, nigdy się nie dowiesz, barbara gruszka zych, rok 1984 mobi, noc taka czarna mp3, mit o narcyzie pdf, lew starowicz o mężczyźnie pdf, marcina matczak, boss sierra cartwright pdf chomikuj, anna ciarkowska pestki, o ratownictwo, adam bartczak, radosław lewandowski wikingowie, diagnostyka bakteriologiczna szewczyk pdf, piraci z karaibów na krańcu świata pl…