ISBN

ISBN

9788380531932: Wydawnictwo

Format

12: https://woblink.com/ebook/pietno-sierra-cartwright-27108u

Cena:


ISBN

9788380537453: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/we-mgle-marta-komorowska-lisa-gray-186312u

Cena:


Być parą i nie zwariować

Autor: Katarzyna Miller

Szczęśliwe życie we dwoje. To możliwe!

Większość ludzi postrzega udany związek jako jeden z filarów szczęśliwego życia. Jednak życie we dwoje. mimo że wymarzone. niesie ze sobą dziesiątki problemów i dylematów.

Jak pogodzić pragnienia. nawyki i życiowe cele dwóch osób? Czy namiętność może trwać wiele lat? W jaki sposób pielęgnować swoją indywidualność. tworząc jednocześnie szczęśliwą parę? Czy związek to romans czy sojusz? Co jest ważniejsze: rozsądek czy uczucia? Czy zdrada zawsze oznacza koniec związku?

Dwoje cenionych terapeutów – psycholożka Katarzyna Miller i seksuolog Andrzej Gryżewski – w książce Być parą i nie zwariować zmierzy się nie tylko z tymi. ale również z wieloma innymi. najczęściej występującymi w związkach problemami oraz dylematami i spróbuje znaleźć najlepszy sposób. by je rozwiązać.

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 33.9


ISBN

9788324078462: Wydawnictwo

Format

19.19: https://woblink.com/ebook/seksuolozki-2-nowe-rozmowy-marta-szarejko-1928

Cena:


ISBN

9788365156051: Wydawnictwo

Format

11.9: https://woblink.com/ebook/oblicza-propagandy-prl-tomasz-leszkowicz-21307u

Cena:


Miłość leczy rany

Autor: Katarzyna Bonda

Nowa seria kryminalna Katarzyny Bondy!

Kryminał napisany z rozmachem. jakiego jeszcze nie widziano. Wielowątkowa powieść o walce i nadziei. zbrodni i miłości. przepełniona tajemnicą. Dwa plany czasowe i liczne wątki spaja opowieść o uczuciu Polki do uciekiniera z Kazachstanu.

Igor jest znanym na Dolnym Śląsku uzdrowicielem. Skutecznie pomaga ludziom. dlatego tłumnie ciągną do niego. gdy są w potrzebie. Pojawił się w Górach Sowich kilka lat wcześniej i poznał dziewczynę. która została jego narzeczoną. Nikt jednak nie wie. co robił przedtem. Ma sekret. którego nie chce wyjawić nawet ukochanej kobiecie.

W kazachskim Uralsku przed laty doszło do krwawej zbrodni. Zginęli szefowie lokalnego gangu ˗ synowie kasty władców. Sąd wydał na sprawcę mordu zaoczny wyrok śmierci. Stars

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 44.99barbara rozklad, markiewicz instalacje elektryczne, katarzyna michalak trzy życzenia, taniec na gruzach, guzik ang, zadania maturalne genetyka, powinowactwo biologia, mróz iluzjonista, commandos behind enemy lines misje, technika wykonywania ćwiczeń leczniczych pdf, będzie bolało pdf, remigiusz mróz enklawa, namietny pocalunek…