Syn biskupa

Syn biskupa

Autor: Irvin Kelly

Miłość. tradycje i zwyczaje oraz bolesne rozterki pomiędzy sercem a rozumem. Po bestsellerowym ‚Synu pszczelarza’ czas na kolejną historię z malowniczej wspólnoty amiszów!

Minął ponad rok. odkąd Leila Lantz przyjechała z matką i rodzeństwem do Bee County w Teksasie. Rok wzlotów i upadków. w czasie którego musiała oswoić się z nową rzeczywistością i pogodzić z tym. że nigdy nie wróci do ukochanego Tennessee. gdzie spędziła dzieciństwo.

Jesse Glick wzbudził jej zainteresowanie. gdy ujrzała go po raz pierwszy. Od początku ich ku sobie ciągnęło. ale on zdaje się ją zwodzić. jak gdyby sam nie wiedział. czego chce. Jeżeli nie jest pewien. dlaczego daje Leili fałszywą nadzieję?

Jest też Will. kuzyn Jesse’a. Próbuje ukrywać swoje uczucia. ale wie. że Jesse ma tajemnicę. która może Leilę wiele kosztować. Pytanie. co kieruje Willem: prawdziwa troska o dziewczynę czy może nie do końca bezinteresowne pobudki.

Leila musi wybrać między bezpieczną przystanią u boku Willa a niepewną przyszłością z Jesse’m. Co dopuści do głosu – rozum czy serce?

Jeśli szukacie czegoś zupełnie innego w dziale romansów lub nie wiecie nic o amiszach. zdecydowanie sięgnijcie po książkę Kelly Irvin. Bardzo polecam!
Beata Woźniak. SłowemMalowane.blogspot.com

Poczułam się wśród bohaterów jak w domu. Tam było tak spokojnie. Może i nie mieli dostępu do najnowszych technologii. dzieci rodziły się w domach. ale było w tym coś magicznego. I niebezpiecznego zarazem (…). Bardzo chętnie znajdę się znów w tym świecie. Jeśli szukacie spokojnej. ale dającej do myślenia opowieści. a przy okazji chcecie poznać społeczność. z którą raczej się nie spotykamy na co dzień. polecam tę książkę.
Maria Derejczyk-Zwierzyńska. Czytelnia-mola-książkowego.pl. o ‚Synu pszczelarza’

Kelly Irvin – bestsellerowa autorka kilkunastu powieści dla kobiet. w tym serii Amish of the Bee County. Jej pierwszą częścią jest książka ‚Syn pszczelarza’. która znalazła się w finale The Carol Awards. drugą – ‚Syn biskupa’. W przygotowaniu kolejne części tej ciepłej rodzinnej sagi dziejącej się w gminie amiszów.
Kelly Irvin pracowała jako dziennikarka. specjalistka od PR i tłumaczka. Mieszka w Teksasie z mężem. dwojgiem dzieci i trójką wnucząt.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 30.4


ISBN

9788393458219: Wydawnictwo

Format

19.9: https://woblink.com/ebook/blogoslawienstwo-ma-moc-karol-sobczyk-adam-szustak-184723u

Cena: Adam Szustak


ISBN

9788381478656: Wydawnictwo

Format

31: https://woblink.com/ebook/odlecimy-stad-anna-dabrowska-184984u

Cena:


Przemiany

Autor: Bolesław Prus

‚Przemiany’ to niedokończona powieść Bolesława Prusa. nad którą prace przerwała śmierć autora.

‚Przemiany’ to piąta część kolekcji Bolesława Prusa. udostępniona przez wydawnictwo Avia Artis. Zachęcamy do zapoznania się z innymi naszymi propozycjami.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 14.49terroryzm w xxi wieku, misiak mechanika, hugo bader audyt, stawiszyński tomasz, atlas anatomii palpacyjnej pdf, kamienie na szaniec opracowanie, cinder książka, włam się do mózgu epub, cat mackiewicz pdf, hulajnogą przez smoczą wyspę pdf, kontratyp audiobook, czytnik epub online, zwierze podobne do mrówkojada, wypracowanie hobbit, ariowie polacy, sławomir postek, ofiary komunizmu w polsce, mary shelley frankenstein pdf, w imię boga, kluczowy świadek…