ISBN

ISBN

9788324054824: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/dzieci-hitlera-gerald-l-posner-143955u

Cena:


ISBN

9788381781190: Wydawnictwo

Format

29.52: https://woblink.com/ebook/aniol-z-auschwitz-dempsey-eoin-174488u

Cena:


Latarnik

Autor: Camilla Läckberg

Jasna. letnia noc. Młoda kobieta wskakuje do samochodu. Chwyta kierownicę w zakrwawione dłonie. Wraz z synkiem znajdującym się na tylnym siedzeniu ucieka do jedynego znanego jej bezpiecznego miejsca − na wyspę Gråskär nieopodal Fjällbacki.

Kilka dni później w swoim mieszkaniu zostaje zamordowany Mats Sverin. człowiek rzetelny i powszechnie lubiany. który po latach nieobecności powrócił do Fjällbacki. by zostać szefem gminnego wydziału finansów. Inspektor Patrik Hedström i policja w Tanumshede prześwietlają jego przeszłość i na jaw wychodzą rozmaite tajemnice. Okazuje się. że mężczyzna przed śmiercią odwiedził Gråskär. czyli Wyspę Duchów. jak ją nazywają okoliczni mieszkańcy…

Saga kryminalna Camilli Läckberg osiągnęła światowy sukces czytelniczy. To nie tylko mroczne thrillery. ale również doskonałe powieści obyczajowe. znakomicie oddające klimat współczesnej szwedzkiej prowincji. Od lat zajmują czołowe miejsca na europejskich listach bestsellerów. Książki Läckberg przetłumaczono na ponad 35 języków. Jesienią 2011 roku rozpoczęły się zdjęcia do międzynarodowej produkcji filmowej „Morderstwa we Fjällbace”. osnutej na kanwie jej powieści.

Camilla Läckberg. jedna z najciekawszych szwedzkich pisarek. uznawana za mistrzynię skandynawskiego kryminału. Jest także autorką książeczki dla dzieci i dwóch książek kulinarnych.

Wydawnictwo: Czarna Owca

Cena: 17.99


Stulecie trucicieli

Autor: Linda Stratmann

Ogarnięci lękiem przed terroryzmem. nie zdajemy sobie sprawy. że dziewiętnastowieczną opinię publiczną równie silnie przerażali truciciele. którzy. jak wierzono. czaili się wśród zwykłych ludzi. Lęk i potępienie budziły służące dosypujące arszeniku do posiłków swoim gospodarzom czy rodzice trujący swoje dzieci. by wyłudzić pieniądze od firmy ubezpieczeniowej. Wśród ‚narzędzi zbrodni’ prym wiodły arszenik. strychnina i opium. To. że uwolniono świat od wszechobecnego strachu przed trucicielami. było – jak się można dowiedzieć z tej pasjonującej książki – zasługą zarówno wytrwałości prokuratorów i policjantów. jak i dociekliwości naukowców.

W tej pełnej mrocznych opowieści książce Linda Stratmann przedstawia zarówno głośne. jak i prawie nieznane przypadki ot

https://woblink.com/product-publication/download/143697/epub: 1

Cena:jasper jull, marta bucholc, orgazm oralny, zawsze bede przy tobie, imperator rydzyk, wydawnictwo genesis, podstawy ekg, więcej niż my pdf, dzieci szariatu, alan aleksander milne, zbigniew ogonowski, darmowe pdf książki, co kryja jej oczy, nierozwiązane zagadki, paulina łopatniuk, krzysztof ślusarek…