Przyjaciółmi jesteście. O odnowie życia duchowego i nawróceniu

Przyjaciółmi jesteście. O odnowie życia duchowego i nawróceniu

Autor: Dominik Jurczak

Jak się spowiadać? Czy wierzysz. że Bóg chce dla Ciebie dobra? Co to znaczy. że Jezus nazywa Cię swoim przyjacielem? Chrześcijaństwo to droga. którą masz przejść. by odkryć Bożą wielkość. I nie chodzi w nim o ideę. lecz o relację z Bogiem-człowiekiem. Kontemplacja Boga w codzienności jest życiodajną siłą. a sens wielkopostnych wyrzeczeń tkwi w zrobieniu Mu przestrzeni. Pozwól Panu ponownie zająć pierwsze miejsce.

Niniejszy zbiór to zapis rekolekcji wygłoszonych w marcu 2018 roku dla studentów gromadzących się przy klasztorze ojców dominikanów na warszawskim Służewie.

Wydawnictwo: W Drodze

Cena: 14.99


Tysiąc idealnych nut

Autor: Drews C.G.

Beck nienawidzi swojego życia. swojej brutalnej matki. swojego domu. Nade wszystko jednak nienawidzi gry na fortepianie. do której zmusza go matka godzina po godzinie. dzień po dniu. On nigdy nie zagra tak idealnie jak ona. Ale Beck jest zbyt przestraszony. aby jej się przeciwstawić i ujawnić swoją prawdziwą pasję. którą jest komponowanie muzyki. Najmniejsza sugestia buntu z jego strony kończy się przemocą.

Kiedy Beck spotyka August. dziewczynę pełną życia. radości i energii. zaczyna budzić się w nim miłość i przebłyskuje w nim myśl o ucieczce przed bolesną egzystencją. Czy odważy się sięgnąć po wolność?

Wydawnictwo: Zielona Sowa

Cena: 20.9


Wydawnictwo

Amber: Format

145855

https://woblink.com/product-publication/download/145855/epub: 1

Cena:


Zgromadzenie. Tom I – wyjęta ze zła

Autor: Joanna Jarczyk

Wstępując do Zgromadzenia. Damien bierze na swoje barki niezwykle ważne zadanie – wraz z innymi Stróżami musi ochronić ludzkość przed Łowcami. uniemożliwić im odebranie człowiekowi najważniejszych cnót: wiary. nadziei i miłości. Jak jednak walczyć ze złem. gdy moralność tych. którzy mieli być wzorem. staje pod znakiem zapytania… Kto tak naprawdę jest zły i z kim mamy walczyć? Czy zabijając złoczyńcę. nie stajemy się tacy jak on? Z tymi wątpliwościami będzie musiał zmierzyć się Damien.

„Zgromadzenie” nie jest baśnią o walce dobra ze złem. w której dobro zawsze wygrywa. a bohaterowie to szlachetni mężowie pełni cnót. To powieść o walce z własnymi słabościami. poszukiwaniu swojej tożsamości i przeciwstawianiu się autorytetom.

<

29.99: https://woblink.com/ebook/bestia-pawel-lopatka-peternelle-van-arsdale-145730u

Cena:


Szmata

Autor: Tomasz Łapiński

Gdy piłka nożna staje się przekleństwem

 

Nic nie jest oczywiste. gdy piłkarska fikcja miesza się z polską rzeczywistością…

 

Czy wiesz. jak to jest. gdy próbujesz prowadzić proste. szczęśliwe życie. a cały świat stara ci się to za wszelką cenę uniemożliwić? Roman Dzwonecki. zawodnik występującego w Superlidze Centrum. zmaga się z tym problemem od wielu lat. Bo w piłkarskiej szatni. w której co drugi zawodnik jest zamieszany w korupcję. trener nie ma żadnej kontroli nad piłkarzami. a hazard. alkohol i seks bez zobowiązań są na porządku dziennym. trudno pozostać normalnym.

 

Jak zareagujesz. kiedy twoje życie nagle zmieni kierunek o sto osiemdziesiąt stopni? Zamierzasz się poddać czy będziesz walczyć do samego końca? A może zrobisz z siebie szm

35.99: https://woblink.com/ebook/kot-pilnujacy-myszy-jozef-tischner-146777u

Cena:


ISBN

9788380882805: Wydawnictwo

Format

27.45: https://woblink.com/ebook/parametr-wygladzania-w-estymacji-jadrowej-funkcji-gestosci-dla-zmiennych-losowych-w-badaniach-ekonomicznych-aleksandra-baszczynska-147575u

Cena:mitologia słowiańska bobrowski pdf, przygody szwejka, książka olgi tokarczuk, więcej czerwieni pdf, tara westover, zakażenia wirusowe, repetytorium noszczyka, don colbert, artur baniewicz, opcja niemiecka czyli jak polscy antykomuniści próbowali porozumieć się z iii rzeszą, paolo volponi, ceny transferowe pdf, książki elektroniczne, farmakologia dla pielęgniarek, czerwony kapturek książka, świetliński neonatologia pdf, kuchnia polska dla diabetyków pdf, marcin fabiański…