Klub Pickwicka

Klub Pickwicka

Autor: Karol Dickens

‚Klub Pickwicka’ to powieść Karola Dickensa. opowiadająca o przygodach członków tytułowego klubu.

Wydawnictwo: Avia Artis

Cena: 6.49


Wagina

Autor: Catherine Blackledge

Jesteś szczęśliwą posiadaczką waginy? A może szczęśliwym wielbicielem waginy należącej do kogoś innego? Niezależnie od tego. jakiej udzielisz odpowiedzi. każda kolejna strona książki Catherine Blackledge będzie cię zaskakiwać i z każdej dowiesz się czegoś zupełnie nowego. ‚Wagina’ to nie tylko wspaniały portret najskrytszych tajemnic kobiecego ciała. ale również bezpruderyjny obraz kobiecej seksualności w każdym jej aspekcie. Autorka książki łamie wszystkie tabu i żywiołowo manifestuje swój kult kobiecości. radość i dumę z posiadania waginy.

Dr Catherine Blackledge – brytyjska dziennikarka specjalizująca się w dziedzinie seksualności. Jej pierwsza książka. ‚Wagina’. zyskała powszechne uznanie i została przetłumaczona na dziesięć języków. Catherine Blackledge jest również autorką biografii astrologa Williama Lilly’ego. Urodzona w 1968 r. mieszka w północno-zachodniej Anglii z mężem i córką.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 33.6


ISBN

9788378393122: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/czarownice-z-salem-falls-jodi-picoult-katarzyna-kasterka-4174u

Cena:


Zemsta

Autor: Aleksander Fredro

Spór o zamek trwa od wielu lat. a swary i kłótnie między sąsiadami nikogo już nie dziwią. Ani Rejent Milczek. ani Cześnik Raptusiewicz nie zrezygnują ze swojej części warowni. Obaj równie uparci stają się ofiarami zamkowych intryg. Podczas gdy Cześnik snuje plany małżeńskie wobec zamożnej Podstoliny. Rejent przygotowuje pozew przeciwko sąsiadowi i wyzywa go na pojedynek. Kiedy pojawia się Papkin. zubożały szlachcic chcący poślubić piękną Klarę. następuje istna komedia omyłek! Przewrotność losu i nieporozumienia sprawiają. że wydarzenia przybierają nieoczekiwany. wręcz zabawny obrót i nikt nie wie. jak to wszystko się zakończy. Przy całej swojej zawziętości Rejent i Cześnik nie dostrzegają. że między Klarą i Wacławem rodzi się miłość. Czy uczucie młodych położy kres rodzinnym sporom. przynosząc mie

:

Cena: 27.9


ISBN

9788366278363: Wydawnictwo

Format

31.9: https://woblink.com/ebook/wspolczesna-rodzina-helga-flatland-147842u

Cena:


Magia powrotu

Autor: Lisa Kleypas

Podarowała mu swoją niewinność…

Lady Aline Marsden dorastała w przekonaniu. że musi poślubić mężczyznę z tej samej warstwy społecznej. lecz od chwili. gdy poznała Johna McKennę. ryzykuje wszystko. by z nim być.

Oddał jej swoje serce.

Choć łączy ich zakazane uczucie. miłość McKenny do pięknej Aline jest zbyt silna. by mógł się jej oprzeć.

Gdy tajemnica wychodzi na jaw. McKenna zostaje zmuszony do wyjazdu na zawsze. nie wiedząc. że Aline zrezygnowała z niego tylko dlatego. by go ocalić.

Teraz McKenna powrócił. Odniósł w życiu sukces i pragnie zemścić się na kobiecie. która złamała mu serce. Okazuje się jednak. że płomienna miłość. która ich połączyła. nie wygasła… A gdy na jaw wychodzi najgłębiej skrywany sekret Aline. wspólnie odkrywają. że nawet przeznaczenie musi ulec sile ich miłości.

Lisa Kleypas (ur. 1964) – bestsellerowa amerykańska pisarka. laureatka nagrody RITA. autorka licznych współczesnych i historycznych romansów. które mają swoje wierne czytelniczki na całym świecie. Autorka mieszka w stanie Waszyngton wraz z mężem i dwójką dzieci.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 28lista wachtera, corinne hofmann napirai hofmann, rok w którym nauczyłam się kłamać, filozofia tatarkiewicz, omar el akkad, nosowska a ja żem jej powiedziała, genomy brown, beata sabała-zielińska, funkcje językowe angielski gimnazjum ćwiczenia pdf, tkanki zwierzęce powtórzenie, mięśnie dna miednicy pdf, potęga teraźniejszości ebook, tomek wśród łowców głów pdf, pirogenne, skorupiak planktonowy, dieta w hashimoto pdf, majami zły pies, funkcjonowanie giełdy papierów wartościowych, formacje policyjne, pewniak gimnazjalny matematyka, chemia ogólna pdf, brudny róż kosińska, halina zgółkowa, andrzej wierzbicki z żoną…