ISBN

ISBN

9788711662670: Wydawnictwo

Format

12.99: https://woblink.com/ebook/czlowiek-zmienia-skore-bruno-jasienski-199328u

Cena:


Strażak Lulek

Autor: Ewa Nowak

Mała Edytka wraz z rodzicami przeprowadziła się właśnie do nowego domu. gdzie wszystko jest obce. Nie ma jej starego pokoju. a na podwórku nie czekają na nią ukochane koleżanki. Bardzo za nimi tęskni. Na szczęście rodzice pomagają Edytce odnaleźć się w nowej sytuacji. Dzięki nim dziewczynka zdobywa nową przyjaciółkę – chomiczkę Śnieżynkę. której wsparcie okaże się nieocenione. Pewnego dnia. gdy Edytka znajdzie się w prawdziwym niebezpieczeństwie. to właśnie Śnieżynka w towarzystwie sąsiada – dzielnego strażaka Lulka – ruszy na ratunek!

‚Strażak Lulek’ to pełna emocji powieść przygodowa z serii ‚Poczytaj ze mną’. skierowanej do dzieci w wieku 3-7 lat. Misją serii jest wprowadzenie dzieci w świat wiedzy o literaturze. Poprzez lekturę fascynujących opowieści najmłodsi czytelnicy poznają różne

5.99: https://woblink.com/ebook/nie-bylo-telefonow-o-corkach-ojcach-i-wynalazkach-jan-wrobel-199644u

Cena:


Hania Humorek i Smrodek. Poszukiwacze skarbu

Autor: Megan McDonald

Na czym polega dobra współpraca? I czy warto działać wspólnie?

Zastanawia się nad tym Hania Humorek. która razem z rodzicami i bratem Smrodkiem spędza wakacje na wyspie piratów Oki-Doki. Wyspa jest niesamowita. Mieszka na niej jednooki pirat z brodą. który wręcza Hani mapę skarbów. Hania i Smrodek postanawiają go odnaleźć. ale jak się okazuje mają groźną konkurencję. To Szalona Ziuta i Smrodek Zgniłek chcą ich wyprzedzić i zdobyć ukryty skarb! Czy uda się im pokonać rywali?

Odnalezienie skarbu nie będzie wcale proste…

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99


Emmy 9 – Nie ma odwrotu

Autor: Finderup Mette

Gdyby Emmy Leander Nielsen miała zrobić listę najgorszych rzeczy. jakie mogą zdarzyć się tej wiosny. to wyglądałoby to mniej więcej tak:

1) Zobaczyć jak najlepsza przyjaciółka zalewa się łzami nad złamanym sercem.

2) Być zmuszoną do spędzania czasu sam na sam z Ditte. która ostro przesadza z makijażem. I śmierdzi kwiatami czarnego bzu.

3) Poświęcić całe swoje urodziny: imprezę. prezenty. tort… WSZYSTKO… dla jednej. piekielnie drogiej i cudownej bluzki… po czym ją stracić.

4) Szkolny dzień sportu.

5) Brać udział w szkolnym dniu sportu.

6) Brać udział w szkolnym dniu sportu w najbardziej żenującym t-shircie świata.

Brzmi okrutnie. a to tylko mała część wyzwań z jakimi Emmy będzie musiała się zmierzyć w tej ostatniej części serii.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 4.99


Fortuna Kasjera Śpiewankiewicza

Autor: Andrzej Strug

Książka ukazuje świat ludzi opętanych pieniądzem. Historia . małego. zwykłego. drobnego niewiele znaczącego kasjera. na co dzień uczciwego. który za sprawą przypadku zdobywa wielką fortunę. Wchodzi w towarzystwo potężnych oszustów i staje się jednym z nich.

‚ Gdyby przeliczyć i podsumować pieniądze. które w ciągu lat dwudziestu pięciu przeszły przez ręce Śpiewankiewicza. wypadłaby cyfra geologiczno-astronomiczna. której istotnego znaczenia nie zdołałby ogarnąć żaden umysł ludzki. nawet przy pomocy logarytmów czy innych skrótów o najpotężniejszej skali. które zresztą same w sobie są fikcją teoretycznego ludzkiego szaleństwa. Waluty wszystkich państw świata. akcje. obligacje. listy zastawne. twardo szeleszczące walory i papiery z ogonami kuponów. idacych w niezliczone lat

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 3.99


https://woblink.com/product-publication/download/199391/epub

1:

:

Cena:kamil fejfer zawód, moja rodzina i inne zwierzęta, józef łaptos, ms manwhore pdf chomikuj, opowieści miłosne, śmiertelne i tajemnicze, darmowe książki, milewski kwiatkowski podstawy ekonomii pdf, ebook genetycy pdf, wypożyczalnia ebooków online, włam się do mózgu pdf download, alice broadway, tomek na tropach yeti pdf, szepielak anna, dzieje apostolskie pdf, pamięć prospektywna, podstawy rysunku architektonicznego pdf, dama w czerwieni, napoleon hill prawa sukcesu, gra o tron edycja ilustrowana…