ISBN

ISBN

9788324264971: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/struktura-rewolucji-relatywistycznej-i-kwantowej-w-fizyce-sady-wojciech-196518u

Cena:


Co kryje się w naszych genach?

Autor: Bartnik Ewa

Co można wyczytać z naszego DNA? Co dziedziczymy po przodkach? Czy testy genetyczne są wiarygodne? Jak funkcjonują wirusy? Na czym polegają terapie genowe i jak będzie wyglądać medycyna przyszłości?

Na co dzień nie myślimy o tym. jakie znaczenie i wpływ na nasze życie ma genetyka. Wydaje nam się skomplikowaną i dość odległą dziedziną wiedzy. Okazuje się jednak. że stykamy się z nią każdego dnia. Żywność modyfikowana genetycznie. komórki macierzyste stosowane w medycynie i kosmetyce. szczepienia i terapie genowe – to tylko niektóre przykłady. Genetyka jest jedną z najszybciej rozwijających się dziedzin nauki. która z impetem wkracza w nasze życie. Osiągnięcia naukowe w tej dziedzinie wykorzystywane są najczęściej w medycynie i promocji zdrowia.

W książce omówiono najważniejsze

:

Cena:kawiarnia na końcu świata, etyka medyczna, victoria aveyard książki, nie puszczaj mojej dłoni, audiobooki dla dzieci, seks analny bez tajemnic, anty edyp, pielęgniarstwo pediatryczne pdf, szklany tron 7 pdf, moja ananke, nowela bolesława prusa krzyżówka, leszek bielecki, don kichot pdf, dragon age inkwizycja emprise du lion, karpie bijem pdf, kornelia sobczak, gordian, rodzaje funduszy europejskich…