Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały?

Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały?

Autor: dr Karl Shuker

KARL SHUKER. brytyjski doktor zoologii. stał się najwybitniejszym przedstawicielem… kryptozoologii–dziedziny zajmującej się zwierzętami. których istnienie jest odrzucane przez oficjalną naukę. Ujawnił i zbadał więcej zaginionych gatunków niż jakikolwiek inny naukowiec. Wynikiem jego wieloletnich badań są imponujące odkrycia. Opisał je w kilkudziesięciu publikacjach. podając obiektywne i przekonujące argumenty na to. jakimi zwierzętami mogą być te nieznane gatunki.

Książka Czy prehistoryczne zwierzęta przetrwały? to apogeum osiągnięć doktora Shukera. Ponad 800 bogato ilustrowanych stron. w znakomitej części wypełnionych rysunkami specjalizującego się w odtwarzaniu wyglądu prehistorycznych zwierząt Williama M. Rebsamena składa się na najobszern

31: https://woblink.com/ebook/pustelnik-mads-peder-nordbo-lubowicka-agata-justyna-haber-bialy-175023u

Cena:


Pod platanem

Autor: Mieczysław Ślesicki

Literacki opis upadku jednostki i społeczeństwa. Uniwersalny charakter powieści skłania do głębokich refleksji. Każda epoka tworzy własne dekoracje – symbole iluzorycznej rzeczywistości. Człowiek gubi się wśród sztucznych rekwizytów. imitujących prawdziwe wartości i uczucia. Czy opłaca się podejmować trud poszukiwania autentyczności i prawdy? Czy jest ona potrzebna do istnienia?

„Zło bierze się chyba z tego – z tego zapomnienia. że nic nie jest trwałe. wieczne. a najbardziej nasz los. nasze życie. Dlatego stała z boku. I bliżej jej było do tych pogardzanych. poniżanych – bo poniżenie. pogarda jest jedna. dla wszystkich – łączy we wspólnym cierpieniu. A ona umiała cierpieć i rozumiała ból innych.”

 

Publikacja wydana z okazji 25-lecia pracy twórczej

24.9: https://woblink.com/ebook/kto-umrze-zobaczy-czysciec-i-raj-ks-dolindo-ruotolo-177182u

Cena:boży bojownicy audiobook download, planeta singli 2 torrent, duchowa polska, książki dla dzieci pdf, monika jaruzelska rodzina, ciasto dla diabetyków, paweł czado, rhys. synowie zemsty. tom 1 pdf doci, wstęp do psychoanalizy pdf, pościg elle kennedy pdf doci, pokój kołysanek, rodzina borgiów audiobook, joanna klimczak, tomasz stawiszyński, sanditon online…