ISBN

ISBN

9788380437012: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/tak-widzialem-niepokalana-ks-dolindo-ruotolo-siostry-franciszkanki-niepokalanej-202587u

Cena:


Zastraszeni

Autor: Joanna Dulewicz

Makabryczne morderstwa. które dzieli trzydzieści lat. a łączy niemal wszystko…

Niedługo po awansie w szeregach policji Patryk Wroński ma poprowadzić wyjątkowo trudną sprawę. W województwie świętokrzyskim na przestrzeni kilku miesięcy zostają odnalezione kolejne fragmenty ludzkiego ciała. Trop prowadzi do byłego ormowca. którego trzydzieści lat wcześniej podejrzewano o dokonanie podobnej zbrodni. Ofiarą był wówczas brat inspektor Leny Chmiel – przełożonej Wrońskiego.

Eryka Olbracht. szefowa prywatnego szpitala. od dłuższego czasu dostaje niepokojące wiadomości od swojego męża. który ukrywa się przed policją. Kiedy ten doprowadza do porwania jej matki. kobieta podejmuje ryzykowną grę. w której stawką są nie tylko olbrzymie pieniądze. ale i ludzkie życie.

Jak się okazuje. jedna i

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 14.95


Na dzielenie sposób nowy. samo wchodzi ci do głowy

Autor: Adrian Markowski

Doskonały pomysł dla rodziców. którzy chcą. aby ich dzieci szybko opanowały dzielenie.

Nie tylko tabliczka mnożenia. ale i dzielenia może sama wchodzić do głowy! Pomogą w tym zabawne. wpadające w ucho wierszyki. które pozostają w głowach uczniów. Dzięki błyskotliwym skojarzeniom pozwalają łatwo i bez wysiłku nie tylko nauczyć się tabliczki dzielenia w zakresie do 100. ale także zrozumieć. czym jest dzielenie i dlaczego nie musi sprawiać najmniejszych kłopotów. Pomoc dydaktyczna. zawierająca dowcipne wierszyki i pełne humoru ilustracje. sprawi. że dziecko będzie uczyło się z radością. a rodzicom da gwarancję. że ich pociecha nie pomyli się w dzieleniu przy szkolnej tablicy.
Skuteczności metody dowiodła poprzednia publikacja autora – ‚Na tabliczkę sposób nowy. sama wchodzi ci do głowy’.

Adrian Markowski – pisarz i poeta. autor tomu opowiadań ‚Sąsiady’ (zekranizowanego przez Grzegorza Królikiewicza). tomiku piosenek ‚Niebo nad Caryńską’ oraz książki dla dzieci ‚Na tabliczkę sposób nowy. sama wchodzi ci do głowy’. dziennikarz. redaktor i tłumacz. przez całe życie zawodowo związany ze słowem pisanym. Mieszka w Warszawie.

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 24


:

Wydawnictwo: Marpress

Cena: 29książki juliusza verne, klasyfikacja procesów, grube wiory paczes, harlan coben audiobook, wiktoria daisy goodwin, czarnobyl spowiedź reportera, moj torin pdf, zawód tester radosław smilgin, katarzyna majgier, intruz pdf, ojciec chrzestny trylogia, bracia maddox, kowalczuk halina…