Wirus

Wirus

Autor: Mark Olshaker

Prawdziwa historia jednego z najwybitniejszych epidemiologów. który przewidział pandemię

„Jeżeli tę książkę przeczyta odpowiednia liczba osób. zwłaszcza tych mających wpływ na podejmowanie ważnych decyzji. to będzie ona miała moc ratowania ludzkiego życia”.

John M. Barry

Trzy lata temu jeden z najlepszych epidemiologów na świecie przewidział pandemię koronawirusa. Co więcej. powiedział. jak jej uniknąć i jak się na nią przygotować. Jednak nikt nie chciał go słuchać.

Jak mówią twórcy tej książki – nie chcieli mieć racji. ale niestety ją mieli. Analizując poprzednie epidemie. które już miały miejsce na świecie. udało im się przewidzieć tę. z którą zmagamy się obecnie. a nawet źródło jej wybuchu. I to trzy lata przed tym. jak koronawirus ogarnął

Wydawnictwo: Prószyński i S-ka

Cena: 32


Zły sen

Autor: Jacek Krakowski

Laura Sawicka postanawia spędzić wielkanocny urlop w pensjonacie swojej ciotki Ireny Wrotycz. Młoda policjantka wie. że to nie będą spokojne święta. gdyż jedzie. by wyjaśnić sprawę tajemniczych głosów. które wydobywają się ze ściany. I rzeczywiście. sielanka pensjonariuszy w przytulnym ‚Splendorze’ zostaje brutalnie przerwana. gdy odkrywają ciało zamordowanej właścicielki pensjonatu. Laura rozpoczyna śledztwo. a rozmowy z gośćmi i pracownikami ośrodka odsłaniają coraz więcej mrocznych wątków i rodzinnych tajemnic. Książka przedstawia wydarzenia w eksperymentalnej formie – nie zawiera opisów. w całości skonstruowana jest z dialogów.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 14.99błoto książka, world of zombie poradnik, audiobooki za darmo do słuchania, trzy razy ty film online, 365 dni książka chomikuj, czarne dziury hawking, zachwyt fascynacja, lego star wars kroniki yody, sarah young jezus mówi do ciebie, automatyka zabezpieczeniowa w systemach elektroenergetycznych, hudzik, od lenina do putina, analiza kryminalistyczna, babcia rabuś audiobook, marco kubiś książka…