Trzecia siostra

Trzecia siostra

Autor: Louise Jensen

Bestsellerowa autorka Siostry i Surogatki znowu przyprawi cię o dreszcze. Lepiej przygotuj się na zarwaną noc. bo od tej książki nie można się oderwać.

Więzy krwi je połączyły. Trauma je naznaczyła. Razem dorastały. Do prawdy muszą dojść osobno.

Oto siostry Sinclair – porwane jako dzieci przeżyły piekło. ale dwadzieścia lat później wydają się radzić sobie z traumą. Każda na swój sposób.

Leah – jest perfekcyjną panią domu. matką i żoną. A przynajmniej taka jest oficjalna wersja.

Marie miała nieco mniej szczęścia. Ale niezbyt idealny związek z alkoholem pomaga jej o wszystkim zapomnieć. więc kobieta nie narzeka.

No i Carly. Nigdy nie wybaczy sobie. że wtedy zawiodła siostry.

Każda z nich czuje się win

29.9: https://woblink.com/ebook/zycie-miedzy-wcieleniami-hipnoterapia-droga-do-duchowej-regresji-michael-newton-205614u

Cena:


Tischner. Biografia

Autor: Wojciech Bonowicz

Ktoś mi kiedyś powiedział. że jak Tischner wchodził do pokoju. to jakby się drzwi otwierały w człowieku. Drzwi się otwierały – i żyć się chciało. Każdy z nas nosi w sobie pragnienie. że przyjdzie taki ktoś. kto mu powie: „Słuchaj. cała ta twoja szamotanina ma sens”. Każdy chce to usłyszeć – czy to będzie poeta. czy gość. który ma budę z warzywami. polityk. który już nie wie. za czym głosuje. czy zdesperowana matka niepełnosprawnego dziecka…

Tischner. Biografia to nowa książka. Choć można też powiedzieć – zmieniona i znacznie poszerzona wersja książki Tischner opubli­kowanej w 2001 roku. Dodałem wiele wątków. bo przez ostatnich dwadzieścia lat zebrałem mnóstwo nowych informacji. dotarłem do kolejnych dokumentów. wysłuchałem nowych opowieści.

Wojciech Bono

https://woblink.com/product-publication/download/188305/epub: 1

Cena:


Potwór

Autor: Edgar Wallace

Edgar Wallace był angielskim pisarzem. autorem tomu poezji i licznych. bardzo poczytnych powieści awanturniczo-kryminalnych. Mimo trudnego dzieciństwa i braku wykształcenia oraz licznych niepowodzeń ciężką pracą i ciekawymi pomysłami osiągnął olbrzymią popularność. Zostawił po sobie prawie 170 powieści. cieszących się wielkim uznaniem w Polsce okresu międzywojennego. później objętych zapisem cenzury. a następnie wielokrotnie wznawianych. Wiele z nich odwoływało się do kilkuletniego pobytu w Afryce Południowej.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


Ota Pavel

Autor: Aleksander Kaczorowski

Wszyscy Czesi wiedzą. kim był Ota Pavel. Syn czeskiego Żyda dotknięty traumą Holocaustu. powojenny ideowy komunista. najpracowitszy czeski dziennikarz sportowy. obsesyjny perfekcjonista. genialny pisarz dotknięty chorobą psychiczną.

Życie Oty Pavla jest wcieleniem dwudziestowiecznego losu mieszkańca Europy Środkowej. modelowym przykładem tego. jak wielkie wydarzenia determinują losy człowieka. nawet jeśli on sam nie miał na nie żadnego wpływu. Pavlowi najbardziej zależało na tym. by zostać pisarzem. To się udało. I chociaż nie zaznał sławy ani splendorów. wpisał się w wielką tradycję środkowoeuropejskiej literatury żydowskiej. której symbolami są Franz Kafka. Egon Erwin Kisch czy Max Brod. pozostając jednocześnie pisarzem na wskroś czeskim.

Wielu Polaków czytało „Śmierć pięknych saren”. wielu zakochało się w tej książce od pierwszej lektury. ale teraz mamy okazję dowiedzieć się więcej o człowieku. który kiedyś w życiu postanowił: „Najpierw sprawię sobie maszynę do pisania. a zaraz potem piękną wędkę na ryby”.

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 33.9


https://woblink.com/product-publication/download/7908/epub

1:

:

Cena:ibuk libra umed, roman szymański dziewczyna, antyterrorysta, instrukcja obsługi toksycznych ludzi chomikuj, nie mój dług ebook, księgi judaizmu, lisa lueddecke, morze białe, zbigniew nowak zielarz przepisy, mniejszości wyznaniowe w polsce, spośród wszystkich, ciekawe ebooki, puzyńska nora pdf, co to jest mowa zależna i niezależna, święte gry serial, natchniony, darmowe ebooki pełne wersje pdf, mckenzie książka pdf, książki o internecie, pobierz:pdfepubmobiwięcej, tomasz drewa urolog…