Bad Boy’s Girl 4

Bad Boy’s Girl 4

Autor: Blair Holden

Tessa O’Connel jest dziewczyną o silnym temperamencie. który pozwala jej pokonać wszelkie przeciwności losu. Podczas pierwszego roku w college’u musi poradzić sobie sama w Nowym Jorku. wykazać się w nowej pracy oraz poradzić z tęsknotą za chłopakiem.

Niepewności i lęki niszczące kiedyś ich relację. zmieniły się w uczucie tak silne. że nie złamie go nawet związek na odległość. Jedyne. czego są pewni to tego. że chcą być razem.

Tessa i Cole. każde w innym mieście. muszą odnaleźć własne drogi w zmieniającej się rzeczywistości i przygotować się do wspólnego wkroczenia w dorosłość.

Wydawnictwo: Jaguar

Cena: 29


Dieta warzywno-owocowa dr Ewy Dąbrowskiej®

Autor: Beata Anna Dąbrowska

Smakuj zdrowie każdego dnia!

Z dietą warzywno-owocową dr Ewy Dąbrowskiej

– odkryjesz życiodajną moc smacznych potraw.

– odbudujesz dobrą kondycję Twojego organizmu.

– poprawisz wygląd swojej skóry.

– zwalczysz poczucie zmęczenia.

– ograniczysz infekcje i zwiększysz odporność.

Jedzenie. które spożywasz na co dzień. może być najlepszym i jedynym lekarstwem. jakiego potrzebujesz. W tej książce znajdziesz smaczne przepisy. które spełniają wszystkie kryteria diety warzywno-owocowej.

Pokochaj warzywa. zioła. przyprawy. kiszonki. Przejmij kontrolę nad swoim zdrowiem. Naucz się dbać o jakość. a nie ilość jedzenia. Poznawaj nowe smaki i wybieraj spośród mnóstwa pomysłów.

Autorką książki Przepisy diety warzywno-ow

36.9: https://woblink.com/ebook/perfekcyjna-niedoskonalosc-jacek-dukaj-3915u

Cena:simon sinek zaczynaj od dlaczego, wyprawa skrytobójcy, rodzina louise jensen, panny z wilka ksiazka, świat jako wola i wyobrażenie, modele biznesu, resocjalizacji, aczel statystyka w zarządzaniu pdf, rodzanice puzyńska, carol marinelli, alicja sinicka oczy wilka pdf, niekradzione, listy z ameryki, karen blixen pożegnanie z afryką, autocad 2010 pl, audiobook mp3, portugalia do zjedzenia, jakub gajda, paragraf 22 bis, dyplomacja krykietowa, nie żryj gówien książka…

2021 © Ekonomia przetrwania Theme by SiteOrigin