ISBN

ISBN

9788366553897: Wydawnictwo

Format

29.9: https://woblink.com/ebook/mur-duchow-sarah-moss-paulina-surniak-191655u

Cena:


Sztuczna inteligencja

Autor: Margaret A.

> KRÓTKIE WPROWADZENIE_x000D_ – książki. które zmieniają sposób myślenia!_x000D_ _x000D_ Tomik w zwięzły i przystępny sposób prezentuje historię rozwoju sztucznej inteligencji. jej możliwości i ograniczenia. W jaki sposób działa? W jakich dziedzinach życia może być wykorzystana? Jakie zagrożenia stwarza? Jak zmienia nasze myślenie o człowieczeństwie?_x000D_ _x000D_ *_x000D_ _x000D_ Interdyscyplinarna seria KRÓTKIE WPROWADZENIE piórem uznanych ekspertów skupionych wokół Uniwersytetu Oksfordzkiego przybliża aktualną wiedzę na temat współczesnego świata i pomaga go zrozumieć. W atrakcyjny sposób prezentuje najważniejsze zagadnienia XXI w. – od kultury. religii. historii przez nauki przyrodnicze po technikę. To publikacje popularnonaukowe. które w formule przystępnej. dalekiej od akademickiego wykładu. prezentują wybrane kwestie._x000D_ Książki idealne zarówno jako wprowadzenie do nowych tematów. jak i uzupełnienie wiedzy o tym. co nas pasjonuje. Najnowsze fakty. analizy ekspertów. błyskotliwe interpretacje._x000D_ Opiekę merytoryczną nad polską edycją serii sprawują naukowcy z Uniwersytetu Łódzkiego: prof. Krystyna Kujawińska Courtney. prof. Ewa Gajewska. prof. Aneta Pawłowska. prof. Jerzy Gajdka. prof. Piotr Stalmaszczyk.

Wydawnictwo: Wyd. Uniwersytetu Łódzkiego

Cena: 24.95


ISBN

9788726202601: Wydawnictwo

Format

2.99: https://woblink.com/ebook/wszystko-w-twoich-rekach-opowiadanie-erotyczne-jones-julie-203436u

Cena:


https://woblink.com/product-publication/download/205783/epub

1:

:

Cena:


1

:

:

Cena:


Papierowy Mag. Mag. Tom 1

Autor: Charlie Holmberg

Ceony Twill całe swoje życie marzyła o tym. aby zostać Wytapiaczem – specjalistką od magii metalu. Zdeterminowana ukończyła Szkołę Magów Tagis Praff z wyróżnieniem. Nie tak wyobrażała sobie jednak dalszy rozwój kariery.

Okazuje się. że brakuje magów władających magią papieru. Wobec tego szkoła musi wyznaczyć jedną osobę. która zostanie skierowana na staż do papierowego maga. by kontynuować specjalizację pod jego czujnym okiem.

Takim sposobem ambitna. choć zrezygnowana Ceony trafia do ekscentrycznego Emery’ego Thane’a. Dzięki niemu zaczyna jej się podobać wizja zostania Składaczem. Jednak dobra passa nie trwa długo. Ceony szybko przekonuje się. że istnieje też magia zakazana. Jej nauczyciel pada ofiarą Wycinacza. Od teraz młoda praktykantka jest zdana tylko na siebie. Zaczyna niebezpieczną walkę z nieznanymi wcześniej mocami.

Zapowiedź

Wydawnictwo: Wydawnictwo Kobiece

Cena: 29.9tomasz terlikowski małgorzata terlikowska, tomasz dominik, faraon ksiazka, ksiazki online, dom władzy, system finansowy w polsce pdf, onkologia kordek, grupa interesu, tess gerritsen sobowtór pdf, vi keeland tylko twój pdf, jedną nogą w niebie, wydawnictwo uniwersytetu marii curie-skłodowskiej, krzysztof mucha, radio muzyka fakty, kopia doskonała, o duszach czyśćcowych z marią simmą, harlan coben klinika śmierci, królewskie rody europy, daleko od morza, książki elektroniczne za darmo, zabawne zdarzenie, bochenek anatomia tom 1…