Wiersze wybrane

Wiersze wybrane

Autor: Grochowiak Stanisław

Obszerny wybór wierszy Stanisława Grochowiaka obejmujący utwory od jego debiutanckiego tomu „Ballada rycerska” z 1956 roku do „Bilardu”. wydanego w roku 1975. Zbiór ten zawiera wszystkie najlepsze i najbardziej znane wiersze poety w tym na przykład takie jak „Płonąca żyrafa”. „Tramwaj Wszystkich Świętych” czy „Do S…” („bunt nie przemija. bunt się ustatecznia”). 

Wydawnictwo: Wydawnictwo Estymator

Cena: 13.65


Fejk

Autor: Daniele Aristarco

Bardzo aktualna pozycja w czasach osaczających nas fejk newsów. Wprawdzie adresowana do młodszych czytelników. ale dorośli też sporo się z niej dowiedzą.

Fake news uświadamiają nam. że coraz trudniej jest odróżnić prawdę od fałszu. I o tym właśnie jest książka: o relacji pomiędzy prawdą a kłamstwem. Przeczytacie w niej o najsławniejszych kłamstwach w historii i dowiecie się. co sprawiło. że tak wielu ludzi uznało je za prawdę.

Autorem publikacji jest Daniele Aristarco. uwielbiany przez młodzież pedagog i pisarz. zebrał ich historie. by inspirowały kolejne pokolenia.

Wydawnictwo: RM

Cena: 29.99


ISBN

9788395915635: Wydawnictwo

Format

24.9: https://woblink.com/ebook/sila-nadziei-joachim-badeni-op-judyta-syrek-202991u

Cena: Judyta Syrek


1

:

:

Cena:


ISBN

9788324073092: Wydawnictwo

Format

39.99: https://woblink.com/ebook/ufo-wojskowi-piloci-i-funkcjonariusze-panstwowi

Cena:


Bóg nie jest automatem do kawy

Autor: Marketa Zahradníková.

Książka. która podbiła serca czeskich czytelników. z miejsca stała się bestsellerem i zdobyła najważniejszą nagrodę literacką Magnesia Litera. Wywiad rzeka z najpopularniejszym w Czechach ks. Zbigniewem Czendlikiem. kapłanem. który przybył nad Wełtawę z Polski. i pokazuje swoim wiernym oblicze Boga niemające nic wspólnego z dewocyjną religijnością.

Najpopularniejszym księdzem w ateistycznych Czechach jest Polak. Ksiądz Zbigniew Czendlik przyjechał do Czech w 1992 roku i szybko zdobył wielką popularność. Ugruntowały ją programy telewizyjne. które prowadził oraz książka „Postel. hospoda. kostel” – co po polsku znaczy: łóżko. knajpa. kościół – w której odpowiadał na pytania Markéty Zahradníkovej. W Czechach książka stała się bestsellerem i zdobyła literack

Wydawnictwo: Czarne

Cena: 31.9natalia stala, mity skandynawskie pdf, bourne’a, virion obława, pustostany dorota kotas, hanna krall fantom bólu, rozpad zsrr data, pigularz, bioetyka pdf, quo vadis opracowanie, carole mortimer, i nie było już nikogo pdf, seksownik czyli mądrze i pikantnie pdf, książki na czytnik za darmo, 365 dni ebook za darmo…