Portret – opowiadanie erotyczne

Portret – opowiadanie erotyczne

Autor: Bech Camille

Janni pracuje w redakcji magazynu poświęconego branży rozrywkowej. Gdy zostaje wysłana do Los Angeles w celu przygotowania prasowego portretu znanego hollywoodzkiego aktora. wie. że to wyjątkowa szansa dla jej kariery dziennikarskiej. Ale Mickey Haley to nie tylko rozchwytywany celebryta. lecz także znany playboy i bożyszcze kobiet. Przed wyjazdem Janni sporo słyszała na temat jego uwodzicielskiej natury. ale zamierza podejść do zadania całkowicie profesjonalnie. Poza tym nie kręcą jej starsi faceci… a przynajmniej tak się jej wydaje. Czy młoda. piękna dziennikarka zdoła się oprzeć urokowi jednego z najbardziej ubóstwianych mężczyzn na świecie?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 7.99


Stolik z fotografią

Autor: Barbara Nawrocka Dońska

Powieść najpopularniejszej autorki PRL-u!

Henryka zmaga się z cierpieniem. które przyniosła wojna. Kobieta straciła córkę. dręczona jest koszmarami sennymi i wspomnieniami. W ostatnim dniu powstania warszawskiego Henryka otrzymała od umierającej nieznajomej klucze i adres. Ocalona trafia do mieszkania kobiety i powoli zaznajamia się z jej losami. Niedługo potem Henryka poznaje młode małżeństwo. Michała i jego ciężarną żonę. Janinkę. Henryka oferuje im dach nad głową.

Realistyczna powieść opisująca grozę wojny i okrucieństwo śmierci.

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 19.99


ISBN

9788726191820: Wydawnictwo

Format

4.99: https://woblink.com/ebook/dolina-nocy-gordon-barbara-199839u

Cena:


Liv i Emma: Liv i Emma razem nocują

Autor: Line Kyed Knudsen

Emma po raz pierwszy nocuje u Liv. Cieszyła się na to przez cały dzień. Ale wieczorem zaczyna tęsknić za mamą. Czy powinna wrócić do domu?

Wydawnictwo: Saga Egmont

Cena: 2.99


ISBN

9788726209013: Wydawnictwo

Format

2.99: https://woblink.com/ebook/pomoc-sasiedzka-opowiadanie-erotyczne-nielsen-beatrice-199820u

Cena:folwark zwierzecy pdf, wiersze powstanie warszawskie, gombrowicz ferdydurke pdf, historia wychowania pdf, niebezpieczna gra emilia wituszyńska pdf, człowiek w poszukiwaniu sensu audiobook chomikuj, dywizjon 303 historia prawdziwa torrent, darmowe ebooki pdf romanse, aplikacja boomerang, statystyczny drogowskaz tom 2 pdf chomikuj, polityka społeczna pdf, pokolenie ikea brud pdf, leder andrzej, cwiczenia duchowe sw ignacego pdf, józef popławski, autor kamienie na szaniec, zimowa panna mloda, bochenek anatomia tom 1 pdf…