Dyskretny bohater

Dyskretny bohater

Autor: Mario Vargas Llosa

‚Biznesmen Felicito Yanaque. zakochany do szaleństwa w uwodzicielskiej Mabel. podejmuje nierówną walkę z bezwzględnym szantażystą. Don Rigoberto i ponętna Lukrecja całe dnie spędzają w łóżku. nie podejrzewając zagrożenia. jakim jest tajemniczy przyjaciel ich syna Fonsita. Tymczasem w innej części Peru sędziwy Ismael Carrera płata swoim synom szatańskiego figla. planując perfidną zemstę. Kto z nich okaże się dyskretnym bohaterem? W najnowszej. trzymającej w napięciu do ostatniej strony powieści Mario Vargas Llosa serwuje wykwintny koktajl tajemnic. namiętności i zemsty. gdzie miłość i zdrada noszą jedno imię. Noblista perfekcyjnie wodzi czytelnika za nos. snując intrygę. w której wszyscy są podejrzani. Ta mistrzowska powieść zachwyci miłośników „Szelmostw niegrzecznej dziewczynki” i „Pochwały macochy”.’  

Wydawnictwo: Znak

Cena: 31.99


Poszukaj w sobie. Zaskakujący sposób na sukces i szczęście (oraz pokój na świecie)

Autor: Chade-Meng Tan

Ta książka prezentuje jeden z najistotniejszych punktów widzenia kultury Google – że jeden człowiek z dobrym pomysłem może zmienić świat.

Eric Schmidt. prezes Google

Książka wyjawia. co kryje się za światowym sukcesem firmy Google. To obowiązkowa lektura dla każdego. kto pragnie uwolnić się od przestarzałych wzorców postępowania i systemów myślenia.

Chade-Meng Tan to jeden z najwcześniej zatrudnionych inżynierów Google. którego zadaniem jest nauczenie najlepszych i najzdolniejszych pracowników stosowania techniki uważności i inteligencji emocjonalnej w życiu i pracy.

Poszukaj w sobie pomoże ci radzić sobie ze stresem. polepszyć samopoczucie. poprawić koncentrację i kreatywność. rozwinąć w sobie większy optymizm i wytrwałość oraz nawiązywać zdrowe relacje z innymi.

Autor uczy nas. jak pielęgnować w sobie radość. a jednocześnie odnosić sukcesy w codziennej pracy. Chade-Meng pisze: Niektórzy kupują książki. aby nauczyć się z nich. jak zaskarbić sympatię innych. a niektórzy po to. aby dowiedzieć się. jak odnosić więcej sukcesów. Książka. którą trzymasz w rękach. nauczy cię jednego i drugiego.

Wydawnictwo: Galaktyka

Cena: 39.9


ISBN

9788382190694: Wydawnictwo

Format

25: https://woblink.com/ebook/czwarta-powiesc-tom-i-agnieszka-janiszewska-194602u

Cena:


Stateczna i postrzelona

Autor: Monika Szwaja

Tytuł (oczywiście ukłon w stronę niezrównanej Jane Austen) sugeruje dwie bohaterki i tak jest rzeczywiście: są dwie. mają dosyć różne charaktery i różne prowadzą życie – jedna jest kustoszką w muzeum. druga luksusową narzeczoną biznesmena. Ten. niestety. okazuje się gangsterem. w dodatku pechowym: trafia za kratki. a narzeczona zostaje na lodzie. Wraz z przyjaciółką i przyjaciółmi przyjaciółki rozpoczyna więc nowe życie – w podupadającym ośrodku jeździeckim. który wspólnie zamierzają przekształcić w kwitnące gospodarstwo agroturystyczne. Nikt z nich nie ma co prawda zielonego pojęcia o gospodarzeniu. ale od czegóż wrodzona inteligencja!

Dodajmy do tego skomplikowane perypetie sercowe i rodzinne. leciutki – i raczej dobrotliwy – powiew kryminału. sporo humoru. ciepła

Wydawnictwo: Wydawnictwo Literackie

Cena: 32.9


Doktor Jekyll i pan Hyde

Autor: Robert Louis Stevenson

Nowela z roku 1886. opowiadająca o dziwnych zajściach między doktorem Henrym Jekyllem a tajemniczym Edwardem Hyde’em. Bada je londyński prawnik. przyjaciel doktora. Na jaw wychodzi sekret pewnego eliksiru. pod którego wpływem ceniony lekarz staje się uosobieniem zła. Nowela szybko weszła do kultury jako opis podwójnej osobowości. a jej tytuł do języka jako synonim dwulicowości.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51


ISBN

9788381255554: Wydawnictwo

Format

34: https://woblink.com/ebook/corka-zegarmistrza-kate-morton-anna-dobrzanska-143984u

Cena:


Koronka do św. Dymfny. patronki osób zmagających się z depresją

Autor: Henryk Bejda

Nie tylko życiowe tragedie. ale również długotrwały stres i konieczność sprostania coraz wyższym wymaganiom prowadzą często do utraty wewnętrznej równowagi i narastającego poczucia braku sensu życia. Walkę z depresją muszą toczyć nie tylko sami chorzy. ale i ich bliscy. którzy bezpośrednio odczuwają jej skutki. Zarówno jednym. jak i drugim pragniemy dać do ręki skuteczne narzędzie do walki – koronkę do św. Dymfny. patronki osób zmagających się z problemem depresji. Książeczka zawiera między innymi opis życia świętej. historię kultu św. Dymfny oraz modlitwy za jej wstawiennictwem.

Wydawnictwo: Rafael

Cena: 14.9


Doktor Jekyll i pan Hyde

Autor: Robert Louis Stevenson

Nowela z roku 1886. opowiadająca o dziwnych zajściach między doktorem Henrym Jekyllem a tajemniczym Edwardem Hyde’em. Bada je londyński prawnik. przyjaciel doktora. Na jaw wychodzi sekret pewnego eliksiru. pod którego wpływem ceniony lekarz staje się uosobieniem zła. Nowela szybko weszła do kultury jako opis podwójnej osobowości. a jej tytuł do języka jako synonim dwulicowości.

Wydawnictwo: KtoCzyta.pl

Cena: 5.51katarzyna kubisiowska, world of warcraft: arthas. przebudzenie króla lisza, książki agnieszki lingas łoniewskiej, marketing polityczny pdf, gabriela gargaś taka jak ty, bajki które pomagają odkrywać talenty, ksiazki na kindle, zusak, posłuszne żony, geotermiczna dolina zestawy surwiwalowe, stephen king talizman, cześć co słychać pdf, kidyba prawo handlowe pdf, erin hunter wojownicy, endless space 2 united empire…