Wielka czwórka. Ukryte DNA: Amazon. Apple. Facebook i Google

Wielka czwórka. Ukryte DNA: Amazon. Apple. Facebook i Google

Autor: Scott Galloway

Bestseller „New York Timesa”

Amazon. Apple. Facebook i Google to najbardziej wpływowe firmy na świecie.

Prawie każdy uważa. że wie. jak osiągnęły taką pozycję.

Prawie każdy się myli.

Scott Galloway zadaje fundamentalne pytania: jak wielka czwórka infiltruje nasze życie. że nie sposób jej pominąć ani zbojkotować? Dlaczego rynek i ludzie wybaczają jej grzechy. które pogrążyłyby inne firmy? I czy ktokolwiek jest w stanie się jej przeciwstawić? Ujawnia skrzętnie skrywane strategie wielkiej czwórki i to. jak sprawnie manipuluje ona naszymi podstawowymi potrzebami emocjonalnymi. Pokazuje też. jak wykorzystać wiedzę o niej we własnej drodze na szczyt. bo bez względu na to. czy chce się być dla wielkiej czwórki konkurencją. partnerem w biznesie czy tylko żyć w zdominowanym przez nią świecie. trzeba ją zrozumieć.

Jedyna tego rodzaju książka. Nie tylko informacja i analiza. ale i niezła rozrywka. Już nigdy nie spojrzysz na te cztery firmy w taki sam sposób. – Jonah Berger. autor Efektu wirusowego w biznesie.

Scott Galloway jest szczery i prowokujący. Jego książka wyzwala reakcję «uciekaj albo walcz» i zmusza do nieszablonowego myślenia. – Calvin McDonald. dyrektor naczelny Sephory.

Wielka czwórka jest lekturą obowiązkową i ma niezwykłą siłę rażenia. jak sam Scott Galloway. który przenikliwie. zabawnie i kąśliwie kojarzy fakty. Tak jak podczas swoich legendarnych wykładów MBA Galloway nie owija tu w bawełnę. nie szczędząc zasłużonej krytyki tytanom biznesu i niszczycielskim korporacjom. – Adam Alter. autor Siły podświadomości.

Profesor Scott Galloway z Uniwersytetu Nowojorskiego w bezpardonowy sposób ujawnia. jak Amazon. Apple. Facebook i Google budują swoje imperia. -„Publishers Weekly”. Dziesięć najważniejszych biznesowych książek jesieni 2017.

Jeżeli jest gdzieś znawca firm z zakresu nowych technologii bardziej bezpardonowy. bardziej opiniotwórczy i szybciej wypowiadający swoje poglądy niż Scott Galloway. to ja go jeszcze nie spotkałem. Albo jej”. – Philip Elmer-De Witt. „Fortune”

Scott Galloway jest wirtuozem przykuwania uwagi publiczności i robi to inteligentnie. rozważnie. czasem sarkastycznie. a często zabawnie. – Joanne Tombrakos. „Huffington Post”

Wydawnictwo: REBIS

Cena: 20.34


https://woblink.com/product-publication/download/13650/epub

1:

:

Cena:


Boże igrzysko. Historia Polski

Autor: Norman Davies

To klasyczne już dziś opracowanie. stanowiące punkt wyjścia każdych studiów nad historią Polski. Od czasu ukazania się w 1989 r. Boże Igrzysko osiągnęło już nakład ponad 100 tys. egzemplarzy. „Bezsprzecznie jest to nie tylko najlepsza książka o Polsce w języku angielskim. ale to właśnie TA książka o Polsce. Każdy kto pisze o sprawach polskich – obecnych bądź historycznych – będzie musiał ją przeczytać. To dzieło mistrza.” „New York Times Book Review”

Wydawnictwo: Znak

Cena: 41.99


Prawda zapisana w popiołach. tom 2: Krzyk zagubionych serc

Autor: Joanna Jax

Początek lat sześćdziesiątych. Zimna wojna się zaostrza. na świecie wrze. a Polacy próbują odnaleźć się w gomułkowskiej „małej stabilizacji”. Dla bohaterów nadszedł jednak czas. gdy życie zaczyna wystawiać rachunek za popełnione błędy. Niektórzy. szargani wyrzutami sumienia. starają się naprawić sytuację. innym los nie pozostawia wyboru. Jedynie najbliższe sercu osoby rozumieją motywy postępowania. a okoliczności często nie wydają się jednoznaczne. Mimo swoich wad i przewinień każdy z nich szuka oparcia w drugim człowieku i akceptacji. Czy uda się im wybrnąć z problemów. czy przyjdzie im za swe występki płacić przez resztę życia?

Wydawnictwo: Videograf

Cena: 13.95


Cienie

Autor: Wojciech Chmielarz

Nowa powieść Wojciecha Chmielarza. laureata nagrody Wielkiego Kalibru. Komisarz Jakub Mortka powraca. by rozwikłać tajemnicze zabójstwo.

W podwarszawskim Milanówku giną dwie kobiety – córka i żona słynnego gangstera. Wilka. Sam Wilk zaginął przed sześcioma laty w niewyjaśnionych okolicznościach. a po żmudnym i długotrwałym śledztwie jego ciało z przestrzeloną czaszką odnalazł podkomisarz Kochan. I to właśnie z jego broni zabito teraz obie kobiety…

Na miejsce zbrodni przełożeni ściągają Mortkę – chcą. żeby sam się przekonał o winie kolegi i nie zaczął własnego śledztwa. zwłaszcza że wszystko świadczy przeciw niemu. Wszystko oprócz przeczucia Mortki. Ukrywający się Kochan dzwoni do komisarza i prosi o pomoc. Ktokolwiek go wrabia. musi mieć związek ze śmiercią Wilka i dwóch jego kolegów. Trójki z Neptuna.

W tym samym czasie aspirantka Sucha próbuje rozwikłać sprawę nagrania z ukrytej kamery. na którym widać. jak kilku mężczyzn gwałci chłopaka. Zidentyfikowała kilku z nich – wysoko postawionych polityków. Wie. że jeśli ujawni nagranie. wszystkiego się wyprą. dlatego zamierza najpierw zebrać niepodważalne dowody. Dowiaduje się. że ofiara – chłopak pracował jako asystent w firmie konsultingowej – popełniła samobójstwo. 

Mortka i Sucha łączą siły – ona pomaga mu w sprawie Kochana. on jej w sprawie gwałtu – jeszcze nie wiedzą. że obie te sprawy się ze sobą łączą…

 

 

 

Wojciech Chmielarz (ur. 1984) – autor kryminałów. dziennikarz. zdobywca Nagrody Wielkiego Kalibru (2015). pięciokrotnie nominowany do tej nagrody. Publikował m.in. w „Pulsie Biznesu”. „Pressie”. „Nowej Fantastyce”. „Pocisku” i „Polityce”. Były redaktor naczelny serwisu internetowego niwserwis.pl. zajmującego się tematyką przestępczości zorganizowanej. terroryzmu i bezpieczeństwa międzynarodowego. Uznawany za jednego z najbardziej obiecujących pisarzy kryminalnych młodszego pokolenia. Autor cyklu powieści o komisarzu Jakubie Mortce: Podpalacz (2012). Farma lalek (2013). Przejęcie (2014). Osiedle marzeń (2016). cyklu gliwickiego: Wampir (2015) i Zombie (2017) oraz postapokaliptycznej powieści Królowa głodu (2014). Mieszka w Warszawie.

Wydawnictwo: Marginesy

Cena: 15.95


ISBN

9788328708242: Wydawnictwo

Format

33.74: https://woblink.com/ebook/czarodziejska-gora-jozef-kramsztyk-thomas-mann-jan-lukowski-31286u

Cena:


Miłość i inne obsesje

Autor: Liane Moriarty

POWIEŚĆ AUTORKI WIELKICH KŁAMSTEWEK.

 

„Liane Moriarty jest mistrzynią suspensu”. „The Washington Post”

 

„Błyskotliwa historia miłosna. którą czyta się jak thriller”. „O. The Oprah Magazine”

 

 

Zakochanie jest stanem bliskim szaleństwa. Zwłaszcza gdy miłość zostaje odrzucona.

 

Ellen nie wie. co powiedzieć. gdy podczas jednej z pierwszych randek jej nowy chłopak Patrick wyznaje z zakłopotaniem: „Ktoś mnie nęka”. Poprzednia dziewczyna prześladuje go i wciąż jest obecna w jego życiu. choć od rozstania minęło kilka lat. Wie. kiedy Patrick wychodzi do pracy i jaką ma na sobie koszulę. Zna terminy jego wizyt u dentysty. Wie. co przygotował synowi do szkoł

16.45: https://woblink.com/ebook/czern-kruka-ann-cleeves-129723u

Cena:kto zabił kopciuszka, zamarznięte serca, fińskie dzieci uczą się najlepiej pdf, zobaczyć niebo, formacja trójkąta, e booki za darmo, poradnik wiedźmin 2, boski lekarz pdf, suworow lodołamacz, rozbiórki budynków, nie tylko mózg, sex machine pdf, jakub czarodziej magia zmiany, ozimina berent, karolina gańko, pierwszy milion online…