Szaniec

Szaniec

Autor: Agnieszka Jeż

Senne Warmia i Mazury pod koniec lata. Nadchodzi burza. Nic już nie będzie takie samo.

Szaniec – ekskluzywny hotel z programem surwiwalowym. Ośmioro gości. którzy znają tylko swoje imiona. pełna izolacja i odcięcie od świata. Idealne warunki. by „zajrzeć w głąb siebie”. jak obiecuje folder reklamowy.

Idealne warunki na idealne morderstwo.

W trakcie turnusu zostaje zamordowany jeden z uczestników. Przy schludnie ułożonym ciele bez oznak przemocy leży kartka z biblijnym cytatem.

Sprawę prowadzą sierżant Wiera Jezierska i komisarz Janusz Kosoń z Komendy Miejskiej Policji w Giżycku. Dla niego to finisz przed wyczekiwaną emeryturą. Ona marzy. by wyrwać się z rodzinnych stron i odciąć od przeszłości.

Gdy okazuje się. że ofiara to szanowany ksiądz dziekan. Wiera czuje dreszcz

34.9: https://woblink.com/ebook/mazurskie-lato-magdalena-witkiewicz-agnieszka-lingas-loniewska-agnieszka-olejnik-karolina-wilczynska-krystyna-mirek-katarzyna-misiolek-anna-h-niemczynow-tomasz-kieres-189851u

Cena: Agnieszka Lingas-Łoniewska


PO DWÓCH STRONACH

Autor: Wilbur Smith

Wojenna zawierucha rozdziela Saffron Courtney i Gerharda von Meerbacha. Gerhard – pomimo sprzeciwu wobec nazistowskiego reżimu – walczy o ojczyznę. mając nadzieję. że pewnego dnia uda mu się pozbawić władzy Hitlera i jego popleczników. Ale kiedy jego jednostka zostaje wysłana na front wschodni. by walczyć pod Stalingradem. wie. że jego szanse na przeżycie maleją z dnia na dzień.

Tymczasem Saffron – zwerbowana przez brytyjski wywiad – zostaje wysłana do Belgii. gdzie wkrótce staje się celem najbardziej bezwzględnego agenta nazistowskiego rządu.

Rozdzieleni kochankowie ryzykują własne życie. bez nadziei. że los jeszcze kiedyś ich połączy…

Wydawnictwo: Wydawnictwo Albatros

Cena: 39.9jak myśleć o sobie dobrze książka, prosperita aktywna, niezwykłe kobiety, teorie wymiany międzynarodowej, ślepnąc od świateł audiobook, mniejszości narodowe ii rp, ostatnia brygada, farmacja stosowana sznitowska, kasacja pdf, dom z dwiema wieżami, nioh 2 poradnik, joanna chmielewska audiobook, harda cherezińska pdf, ostatnie piętro chomikuj, zakazana, poradnik wiedźmin 2, george i tajny klucz do wszechświata, antoni ostrowski, szubrawcy…